Vášnivý svátek zamilovaných si žádá nezapomenutelné dárky

Svátek zamilovaných se nezadržitelně blíží. Jestli chcete, aby na ten letošní Valentýn (a samozřejmě také na vás) vaše partnerka nikdy nezapomněla, poohlédněte se po výjimečném dárku a při jeho balení nezapomeňte na velké červené srdce. A ještě jeden tip. Zabalený dárek nechte na stole se vzkazem, ve které restauraci v kolik hodin čekáte. Dejte partnerce dostatek času, aby vás na oplátku překvapila tím, jak se pro vás upraví.

Váš protějšek určitě potěší i bonboniéra, ale pro ty náročnější máme pár jedinečných tipů, kterým žádné srdce neodolá. Správný dárek k Valentýnu by měl být takový, který by si vaše milovaná vybrala sama. Je ovšem pravda, že některé z následujících pozorností udělají radost celé domácnosti.

Pokud vaší polovičce dosluhuje notebook, bezpochyby jí ohromíte stylovým bílým notebookem Toshiba Satellite C55. Jeho vypilovaný design zaujme každou ženu a stane se praktickým každodenním pomocníkem pro práci i zábavu. Po funkční stránce nabízí vše pro každodenní činnosti jako skvěle vyvážený notebook s dobrými multimediálními vlastnostmi a poměrem mezi mobilitou a výkonem. Připravte na první večer DVD s jejím oblíbeným romantickým filmem. Jak jinak zakončit den zamilovaných?

Sat_C55-A_Prod_Full_white_Mar2013_01 Sat_C55-A_Prod_Full_white_Mar2013_02 Sat_C55-A_Prod_Full_white_Mar2013_04 Sat_C55-A_Prod_Full_white_Mar2013_06Sat_C855_white_01

Tráví Vaše láska celé dny na cestách a potřebuje vyřizovat pracovní záležitosti? Pak ji možná víc než počítač osloví malý 8“ tablet Toshiba Encore s důvěrně známým systémem Windows. S tímhle tabletem bude moct pracovat se všemi svými dokumenty stejně, jako na počítači. Ale protože je Valentýn, rozhodně doplňte tento Tablet s Windows 8.1 krásným červeným pouzdrem, které každou ženu uchvátí.

Toshiba_Encore_Prod_210309_12 Toshiba_Encore_Beauty_StandingOnTip_201311 Toshiba_Encore_Prod_201309_13 encore_stand_case_02

Když už jsme u technických tipů, nemůžeme zapomenout na klasický tablet se systémem Android, který zajistí Vaší milované zábavu po celé dny. Bude moci nakupovat na internetu, odpovídat na e-maily, nebo jí zpestří den některá z obrovského množství her či praktických aplikací. To vše rozhodně a s přehledem zvládne výkonný čtyřjádrový tablet Toshiba Excite Pure s úhlopříčkou 10“.

Tablet_ExcitePure_05aExcitePure_Prod_Beauty_with_screen_content (1)

Miluje vaše polovička knížky? V tom případě jí překvapte krásnou malou čtečkou elektronických knih PocketBook Mini. Vejde se do každé kabelky a pojme do sebe celou knihovnu. Čtení pro ni bude příjemné a pohodlné za všech okolností. Na jedno nabití bude moct číst celý měsíc a rozhodně se jí nestane, že dočte na cestách knížku a nebude mít co číst. Pokud je náročnější a chcete jí dát něco, co rozhodně nemá každý, darujte jí čtečku z omezené edice PocketBook Touch Lux Limited Edition. Kromě toho, že má jedinečnou čokoládovou barvu a exkluzivní kožené pouzdro, nabízí možnost nasvícení pro večerní čtení a je zabalena do krásné dřevěné krabičky.

515(mini)_green_en-alice_front_1 PocketBook Mini_Gray_WW-WiFi_3d MiniBird_yellow MiniBird_green

 

PocketBook_Touch_Lux_Limited_Edition_4 PocketBook_Touch_Lux_Limited_Edition_3 PocketBook_Touch_Lux_Limited_Edition_2 PocketBook_Touch_Lux_Limited_Edition_1

Abyste nedávali jen poloviční dárek, vybavte její novou čtečku některými z aktuálních bestsellerů pro ženy. Na serveru Palmnihy najdete nepřeberné množství literatury. Doporučit Vám můžeme například knihy „Manželka, která utekla“, „Žítkovské bohyně“, „Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel“, „Ďábel nosí Pradu“ nebo „Soukromá potěšení“.

Chcete zůstat u klasického pojetí Valentýna a obdarovat svoji milou červeným dárkem, který jí vyrazí dech? Pak popřemýšlejte nad červeným smartphonem Nokia Lumia 1520. S 20 MPx fotoaparátem pořídí neskutečně krásné fotky, bude moct surfovat na internetu, zahraje si fantastické hry a v případě potřeby bude moct pracovat i se svými dokumenty. To vše na ostrém Full HD displeji.

nokia_lumia_1520_cover-2

Každá žena jistě ocení výjimečnou kosmetickou perlu. Pokud jí chcete ukázat, čím vším pro Vás je, vyberte jí některý z preparátů GOLD COLLECTION od tradiční české kosmetiky Original ATOK. Řada zahrnuje omlazující krém, sérum, pleťovou vodu, revitalizující oleogel a zpevňující tělový krém. Všechny preparáty jsou připravovány z čerstvých surovin a obsahují skutečné 24 karátové zlato, které dokáže chránit pleť a zabraňuje škodlivým oxidačním procesům. Však to věděly již starověké civilizace, které používaly zlato společně s rostlinnými silicemi pro zpevnění, rozjasnění či ochranu pleti před záněty. Moderní dermatologie jeho účinnost potvrzuje. Preparáty obsahují navíc i jantar, který je známý jako sluneční kámen plný energie.

Krem Zlato-jantar Oleogel Zlato-jantar Serum Zlato-jantar Voda Zlato