Urychlete zavádění aplikací pomocí tržiště pro VM ve Virtualizační stanici

Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP) dnes představila nové tržiště pro VM. Tržiště pro VM je umístěno uvnitř aplikace Virtualizační stanice a umožňuje uživatelům nainstalovat několik předem zabalených bitových kopií virtuálního počítače (VM) pro rychlé zavádění a větší potenciál aplikací.

Společnost QNAP pečlivě vybrala aplikace od důvěryhodných dodavatelů (jako je pfSense) a zabalila je do odladěných bitových kopií VM pro použití v aplikaci Virtualizační stanice. Tyto bitové kopie jsou k dispozici ke stažení na tržišti pro VM, takže uživatelé mají k dispozici efektivní proces instalace a nastavení.

Společnost QNAP bude na tržiště pro VM i nadále přidávat nové bitové kopie, aby uživatelé měli k dispozici další vynikající aplikace/řešení. Pokud uživatelé chtějí využívat nové tržiště pro VM, musí používat aplikaci Virtualizační stanice ve verzi 3.1.1085 (nebo novější) (pro QTS 4.3.0 až 4.3.6) nebo verzi 3.2.355 (nebo novější) (pro QTS 4.4.0 a vyšší).

Další informace o QNAP virtualizačních řešeních jsou k dispozici na webové adrese: https://www.qnap.com/go/solution/virtualization-station-3/