Toshiba rozšířila před ukončením podpory Windows XP kampaň „Modernizujte s Toshibou“

Toshiba rozšiřuje kampaň „Modernizujte s Toshibou“ a stanovila mimořádné akce na produkty, které jsou zaměřeny na malé a střední společnosti.

Satellite Z30-A_05 Portege_Tecra_family_06 Portege_Tecra_family_04 Portege_Tecra_family_05 Sat_Pro_C50-A_Prod_Full_Mar2013_with_screencontent_01 Sat_Pro_C50-A_Prod_Full_Mar2013_with_screencontent_06

Toshiba Europe GmbH podporuje iniciativou Microsoftu „Get2Modern“ a vychází vstříc malým a střední společnostem, které mají stále založeny své počítačové systémy na Windows XP. Počínaje dnem 8. dubna 2014 společnost Microsoft podporu tohoto stárnoucího operačního systému ukončí a výrobci softwaru a hardwaru přestanou podporovat výrobky, které pod tímto operačním systémem běží. Z toho důvodu je nyní optimální doba pro úvahu o přechodu na moderní operační systém.

Toshiba proto rozšiřuje kampaň „Modernizujte s Toshibou“ a stanovila mimořádné akce na produkty, ketré jsou na sektor SMB zaměřeny.

  • Těm společnostem, pro které je mimořádně důležité snižovat náklady, nabízí Toshiba nejlevnější notebook s procesorem Intel® Core™ i3 a předinstalovaným systémem Windows 7 Professional na trhu (součástí balení je instalační disk se systémem Windows 8.1). Jedná se o model Satellite Pro C50-A-1C9 za aktuální koncovou doporučenou cenu 13 290 Kč včetně DPH.
  • K modelům Satellite Pro C50-A-1DF a Satellite Pro C50-A-1EP je aktuálně zdarma dodávána dokovací stanice Dynadock, která umožňuje k notebooku snadno připojit všechny periferie včetně monitoru jedním kebelem a pomáhá tak redukovat množství kabelů na stole.

„Vzhledem k ukončení podpory Windows XP jsme se rozhodli vytvořit speciální nabídku a usnadnit tak malým a středním společnostem přejít na moderní operační systém, který jim zajistí i nadále bezpečné prostředí pro jejich podnikání a zároveň přispět k informovanosti těchto firem“, říká Tomáš Konečný, B2B Account Manager pro CZ/SK.

Podle odhadu Microsoft Corporation 30% malých a středních podniků momentálně používá systém Windows XP[1], který společnost Microsoft podporovala více než 12 let od jeho uvedení na trh v roce 2001. Zákazníci, kteří budou nadále používat nepodporovaný software, vystavují své firmy rizikům souvisejícím s bezpečností a kompatibilitou, a také s vyššími celkovými náklady na vlastnictví v případě, že podporu bude poskytovat třetí strana.