Toshiba představuje na veletrhu CES 2014 špičkové technologie

Toshiba Corporation (TOKYO: 6502) zve návštěvníky veletrhu Consumer Electronics Show, CES 2014, aby věnovali pozornost nejnovějším pokrokům společnosti Toshiba v oblasti digitálních technologií s mottem “Inovace moderního životního stylu – displeje, které změní váš život”.

Veletrh CES 2014 probíhá od 7. do 10. ledna v Las Vegas a stánek Toshiba je umístěn v Central Hall pod číslem # 10926.

Hlavní Exponáty představující nové technologie

Zóna budoucnosti

Toshiba představuje displeje zakomponované do inovativních digitálních produktů, které nastavují novou úroveň prožitků a pohodlí každodenního života.

 1. 4K Ultra HD produkty nové generace
  4K Ultra HD TV panely s vlastním grafickým enginem Toshiba, které vytváří vynikající kvalitu obrazu, 4K Ultra HD TV se zakřivenou obrazovku, která vtahuje diváky do děje, 105“ TV s přibližně 11 miliony pixely (5120 × 2160), a notebook s 4K displejem.
 2. Multifunkční displej v černém zrcadle
  Stylové displeje v zrcadle, které zobrazují užitečné informace a reagují na potřeby v obytných místnostech, jako jsou kuchyně nebo obývací pokoje.

Aktuální zóna

Toshiba představuje nové produkty a služby pro americký trh.

 1. Chromebook
  První “Chromebook” Toshiba – notebook s operačním systémem Google Chrome OS. Stylová a jednoduchá konstrukce splňuje potřeby mobility i každodenních potřeb.
 2. Tablety
  Rozsáhlá řada tabletů bude obsahovat 8“ tablet se systémem Windows 8.1®,
  7“ základní model a 10,1“ AndroidTM tablet s možností zápisu rukou psaných poznámek s využítím TruNote.
 3. PC služby zaměřené na business
  Nejnovější podniková  řešení založená na na cloud službách zahrnují Toshiba Cloud Client Manager (TCCM) pro efektivní správu a údržbu majetku v oblasti IT, a Toshiba Smart Client Manager (TSCM) s nově přidanými funkcemi, jako je schopnost předvídání selhání HDD.
 4. 4K dekódovací technologie
  Toshiba demonstruje dekódovací technologie 4K kompatibilní s HEVC, standardem komprese videa, který by měl být použit pro budoucí  4K vysílání a 4K video streaming.