Toshiba představuje moderního průvodce pořady Media Guide pro svou řadu chytrých televizorů roku 2012

Integrace funkce Media Guide přináší nový rozměr do organizace multimediálního obsahu a vyhledávání.

Tisková zpráva ke stažení

Neuss, Německo, 9. ledna 2012 – Společnost Toshiba Europe GmbH oznámila, že nové řady chytrých televizorů pro rok 2012 připojených k internetu přinesou inovativní MediaGuide Powered by ROVI jako standardní výbavu*. Ve srovnání s tradičním elektronickým průvodce programy nabízí aplikace více možností vyhledávání a širokou škálu doplňků. MediaGuide obsahuje detailní, popisné informace o herci, televizním pořadu a filmu, stejně jako galerii fotografií z natáčení a odkazy na více než 2,5 milionu popisu TV pořadů, 120.000 profilů celebrit a vyhledávání údajů o televizních pořadech od roku 1960.

rovi1

Komplexní možnosti průvodce pro zcela nový televizní zážitek
Uživatelé budou moci aktivovat MediaGuide stisknutím tlačítka “GUIDE” na dálkovém ovládání svého chytrého televizoru Toshiba, nebo přes Toshiba Places. Kromě detailních informací o programu nabízí funkce také zajímavosti o pořadech a filmech. Pokud by divák například rád věděl, ve kterých dalších snímcích si herec zahrál, MediaGuide zná odpověď. Dalším zpříjemněním je, že Megia Guide zobrazí na kterém z dostupných kanálů bude film vysílán a kdy (v rámci 8 dní). Jako bonus předkládá Media Guide návrhy na obsah, který by mohl být pro uživatele zajímavý, ať již dle hodnocení, osobních preferencí, kategorií, nebo klíčových slov.

* je vyžadováno připojení k internetu

Všechny ochranné známky zde uvedené jsou majetkem příslušných vlastníků.
Přesná specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Toshiba je celosvětovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií. Výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnuje digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 730 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz