Toshiba představuje limitovanou sérii designových pouzder pro tablet Encore se systémem Windows 8.1, které vznikly ve spolupráci s chráněnou dílnou Craftwork

Společnost Toshiba oznamuje spolupráci s českou designovou značkou Morrows a chráněnou dílnou Craftwork. Představuje limitovanou sérii pouzder pro 8“ tablet Encore.

7 1 2 DSC_2910 tablety encore pro toshiba tablety tablety encore pro toshiba tablety tablety encore pro toshiba tablety tablety encore pro toshiba tablety

Společnost Toshiba Europe GmbH představuje limitovanou edici designových pouzder vytvořených přímo na míru tabletu Encore. Tato pouzdra byla navržena odborníky z českého designového studia Morrows a jejich výroba probíhá v chráněné dílně Craftwork. Minimalistické, ale přesto praktické pouzdro je dílem české designérky Barbary Slezákové a zaujme na první pohled svou jednoduchostí a živými barvami. Jsou vyrobena z plsti –  příjemného materiálu, který je velmi snadný na údržbu a je stálobarevný. Pouzdra jsou na českém trhu dostupná ve čtyřech barevných provedeních – limetková, červená, šedá a černá. Uživatelé si budou moci vybrat barvu podle vlastního stylu a tablet Encore tak skvěle doplní jejich osobnost.

Tablet Encore je plně optimalizovaný pro Windows 8.1 s vestavěnými funkcemi a aplikacemi pro produktivitu i zábavu. Tento ultra-přenosný tablet je ideální pro všechny, kteří chtějí zařízení pro práci i zábavu. S plnou předinstalovanou verzí Microsoft Office mohou uživatelé kdekoli pracovat se všemi obvyklými dokumenty. Poslech hudby, fotografování, volání přes Skype, sledování filmů nebo čtení knih na cestách – to je jen zlomek dalších činností, které tablet Encore zvládne s nadhledem.

Morrows se nebojí experimentovat. Základem však zůstává měkký filc, jednoduchost tvarů a precizní zpracování. Všechny produkty jsou vyráběny ručně ve vlastní chráněné dílně (Craftwork). Tak tomu je také u tohoto originálního pouzdra.