Společnost QNAP s aplikací KoiMeeter poskytuje řešení pro videokonference


V této době, kdy rostoucí počet lidí pracuje doma nebo na dálku a kdy hrozí, že nepředvídané události naruší cestování a mezinárodní konference, vzrostla poptávka po spolehlivých řešeních pro videokonference.

Společnost QNAP® Systems, Inc. dodává KoiMeeter – bezplatný inteligentní videokonferenční systém pro QNAP NAS. KoiMeeter je kompatibilní s celou řadou zařízení NAS a poskytuje řadu klíčových funkcí, které pomáhají domácím/vzdáleným pracovníkům udržovat kontakty s členy týmu a také mezinárodním/cestujícím pracovníkům, kteří se nemohou účastnit schůzek a konferencí v době, kdy nepředvídané události naruší nebo znemožní cestování.

KoiMeeter lze nainstalovat do zařízení QNAP NAS s výstupem HDMI a při použití s kompatibilními kamerami a mikrofony lze snadno vytvořit videokonferenční systém. Bezplatná verze KoiMeeter podporuje komunikaci napříč platformami (např. videokonferenční systém Avaya SIP) a 30 minut bezplatné bezdrátové prezentace podporující dvě současné bezdrátové projekce. Uživatelé ve velkých podnicích si mohou zakoupit licenci KoiMeeter a přidat další funkce (včetně transkripce zvuku, překladu v reálném čase a úložiště záznamu schůzek).

Dostupnost
KoiMeeter lze stáhnout z QTS App Center. Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com