Společnost QNAP představuje vysoce výkonný čtyřjádrový NAS 1,7 GHz pro spolehlivé domácí a osobní cloudové úložiště


Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila nové čtyřjádrové zařízení NAS řady TS-x31K (patří sem tyto modely: 1 pozice, 2 pozice a 4 pozice), které poskytuje centralizované zálohování a správu dat, snadný přístup k souborům a jejich sdílení, multimediální aplikace bohaté na funkce a bezpečnou ochranu pomocí snímků. Díky kompaktnímu čistě bílému minimalistickému designu bude zařízení TS-x31K ladit s jakýmkoli domácím dekorem a zabere velmi málo místa, což z něj činí ideální řešení pro domácí uživatele pro vytváření spolehlivého soukromého cloudového úložiště.

Obrázky ve vysokém rozlišení:
TS-131K
TS-231K
TS-431K

Řada TS-x31K je vybavena čtyřjádrovým procesorem 1,7 GHz zajišťujícím výjimečný domácí výkon. S 1GB RAM, Gigabit LAN (1 pozice: jeden port GbE; 2 pozice a 4 pozice: dva porty GbE), SATA 6 Gb/s a 256-bitové šifrování AES nabízí TS-x31K rychlé a stabilní připojení. Zařízení TS-x31K je vybaveno beznástrojovými a uzamykatelnými diskovými pozicemi a usnadňuje instalaci a zároveň zajišťuje bezpečnost a zabezpečení disků.

„Řada čtyřjádrových zařízení TS-x31K zefektivňuje domácí úložiště a multimediální aplikace a umožňuje uživatelům praktické využití a potěšení z osobního cloudu. Uživatelé mohou snadno přistupovat k souborům, spravovat je a sdílet je pomocí intuitivního uživatelského rozhraní a také snadno přistupovat k souborům vzdáleně pomocí specializovaných mobilních aplikací,“ prohlásil Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

Řada TS-x31K je komplexní domácí datové centrum, které poskytuje vyvážené ukládání, sdílení, zálohování, synchronizaci a ochranu dat. Uživatelé mohou pravidelně zálohovat data ze svých počítačů Windows® a macOS® a z mobilních zařízení a dále chránit svá zálohovaná data uložením do jiného zařízení NAS nebo cloudových úložišť jako kopie mimo pracoviště pomocí HBS (Hybrid Backup Sync). Uživatelé mohou povolit ochranu pomocí snímků, aby účinně zmírnili hrozbu ransomwaru a rychle obnovili soubory do dříve zaznamenaných stavů.

Model TS-x31K nabízí celou řadou multimediálních aplikací, jako je Photo Station, Video Station a Music Station, což uživatelům umožní jednoduše spravovat a prohlížet bohaté multimediální kolekce. Uživatelé mohou také ze zařízení TS-x31K udělat Plex® Media Server. Mezi užitečnější funkce patří: použití Surveillance Station k vytvoření bezpečného sledovacího systému; Qsync dokáže automaticky synchronizovat soubory mezi NAS, mobilními telefony a počítači. Uživatelé mohou také snadno vzdáleně přistupovat k zařízení TS-x31K pomocí speciálních mobilních aplikací a služby myQNAPcloud.

Klíčové specifikace
TS-131K: Stolní model; 1 pozice, čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL-214 1,7 GHz, 1GB RAM; rychlovýměnné 3,5″ pozice SATA 6 Gb/s; 1 x port GbE, 3 x porty USB 3.2 Gen 1

TS-231K: Stolní model; 2 pozice, čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL-214 1,7 GHz, 1GB RAM; rychlovýměnné 3,5″ pozice SATA 6 Gb/s; 2 x porty GbE, 3 x porty USB 3.2 Gen 1

TS-431K: Stolní model; 4 pozice, čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL-214 1,7 GHz, 1GB RAM; rychlovýměnné 3,5″ pozice SATA 6 Gb/s; 2 x porty GbE, 3 x porty USB 3.2 Gen 1

Dostupnost
NAS řady TS-x31K bude brzy k dispozici. Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.