Indian Riders Fest 2020 se přesouvá na rok 2021

Indian Motorcycle a klub First Czech Riders Group, organizující akci Indian Riders Fest ve spolupráci s dealerem motocyklů Indian v Písku, se rozhodli přesunout Indian Riders Fest na termín 11.-13. června 2021.

Indian Motorcycle potvrdil, že nadále bude podporovat akci Indian Rider Fest v Českých Budějovicích, která získala status mezinárodního setkání klubu Indian Motorcycle Riders Group (IMRG).

„Po několika telefonátech s našimi partnery a místními úřady jsme se rozhodli odložit festival z roku 2020 na 2021. Důvodem tohoto rozhodnutí je náš zájem o zachování zdraví všech zúčastněných. Protože situace kolem onemocnění COVID-19 je stále velmi nepřehledná a pro následující měsíce nejistá, zaměříme se v první řadě na zdraví jezdců, návštěvníků, pořadatelů, dealerů, sponzorů a dobrovolníků, “ řekl k tomu Jean-Marie Guyon, projektový manažer akce Indian Riders Fest 2020.

Všichni jezdci, kteří mají zakoupený balíček Rally Pack na letošní akci obdrží novou vstupenku na rok 2021, která zahrnuje stejné služby a platí také na ubytování, zprostředkované organizátory.

Více informací o akci Indian Riders fest najdete na oficiálních stránkách:

www.indianridersfest.eu

Cesta je dlouhá, ale čekání se vyplatí.

#indianmotorcycleridersunite #stayhome #staysafe

Za fotografie děkujeme Marku Vinčíkovi a Františku Holubovi.