Společnost QNAP představuje TS-932X – dostupný 9pozicový NAS se dvěma porty 10GbE SFP+ a automatickým stupňováním

Společnost QNAP® Systems, Inc. představila TS-932X, rozpočtově příznivé zařízení NAS s čtyřjádrovým procesorem. Novinka je připravena na 10GbE a má prostor pro pět 3,5” pevných disků a čtyři 2,5” SSD. Čtyřjádrový procesor ARM podporuje technologii Qtier™, která automaticky stupňuje soubory a data na základě přístupové frekvence pro zajištění optimálního výkonu ukládání. Kompaktní provedení modelu TS-932X znamená méně prostoru na stole ve srovnání s dalšími modely ve stejné třídě, což dělá tento produkt ideálním pro malé a střední podniky. Díky dvěma nativním portům 10GbE SFP+ uživatelé také dostávají zařízení NAS, které je zárukou pro potřeby síťových prostředí 10GbE v budoucnosti.

„TS-932X je 9pozicové zařízení NAS, které má stejnou fyzickou velikost jako standardní 4pozicové/6pozicové zařízení NAS a nabízí vyváženost mezi kapacitou úložiště a výkonem,“ uvedl Dan Lin, produktový manažer společnosti QNAP. „Ve spojení s pokročilou technologií Qtier a podporou 10GbE nabízí vysoce nákladově efektivní řešení soukromého cloudu,“ dodal.

TS-932X využívá čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 s taktovací frekvencí 1,7 GHz od AnnapurnaLabs, an Amazon company a disponuje 2GB/8GB pamětí DDR4 RAM (rozšířitelnou až na 16 GB). TS-932X podporuje SSD cache a Qtier pro optimalizaci výkonu a využívání úložiště. Nabízí dva porty 10GbE SFP+ zajišťující kompatibilitu s vysokorychlostními sítěmi pro aplikace pracující s velkými objemy dat, rychlé zálohování a obnovu, a virtualizaci. Efektivní tok vzduchu a termální konstrukce účinně odvádí teplo, takže je zajištěno, že toto zařízení NAS pracuje hladce i s velkou zátěží.

Inteligentní operační systém QTS NAS zjednodušuje správu NAS s větší flexibilitou a účinností. Blokové snímky umožňují komplexní ochranu dat a okamžitou obnovu a jsou moderním způsobem, jak efektivně zmírnit hrozby ransomware. Jako komplexní řešení NAS pro ukládání dat, zálohování, sdílení, synchronizaci a centralizovanou správu představuje TS-932X zvýšení produktivity při každodenních úkolech. Uživatelé si z App Center mohou pro rozšíření funkcí NAS nainstalovat různé aplikace, například Container Station pro Docker® kontejnerové aplikace či LXC, Qfiling pro automatizovanou organizaci souborů, QmailAgent pro centralizaci správy e-mailových účtů a QVR Pro pro vytvoření profesionálního video dozorovacího systému.

Model TS-932X lze rozšířit pro zvládání rostoucích dat připojením až dvou rozšiřujících jednotek QNAP (UX-800P a UX-500P). Jeho nevyužitou kapacitu lze také použít k rozšíření kapacity jiného QNAP NAS pomocí VJBOD (Virtual JBOD).

Klíčové specifikace 

  • TS-932X-2G: 2GB DDR4 RAM, možnost rozšíření na 16 GB
  • TS-932X-8G: 8GB DDR4 RAM, možnost rozšíření na 16 GB

Stolní NAS, 5x 3,5″ pozice na pevné disky a 4x 2,5“ pozice na SSD; čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 s taktovací frekvencí 1,7 GHz od AnnapurnaLabs, an Amazon company, 64 bitů; rhot-swap 2,5″/3,5″ SATA 6Gb/s HDD/SSD; 2x porty 10GbE SFP+ LAN, 2x porty Gigabit RJ45 LAN; 3x porty USB 3.0; 1x integrovaný reproduktor

Dostupnost

Nové zařízení NAS TS-932X bude v brzké době k dostání. Další informace můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.