Společnost QNAP představuje QVR Face ve verzi 1.1

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila chytré řešení pro rozpoznávání obličejů QVR Face ve verzi 1.1. QVR Face integruje QVR Pro a poskytuje chytřejší aplikace pro rozpoznávání obličejů a správu dozorování, ideální pro řadu řešení, včetně inteligentního maloobchodu, dveřního přístupového řízení a uvítacích systémů VIP.

QVR Face verze 1.1 výrazně zvyšuje přesnost rozpoznávání obličejů a počet rozpoznaných obličejů. Kromě podpory jakéhokoli standardního streamování ve formátu RTSP pro zajištění funkce Hledání obličejů, je navíc k dispozici i podpora QVR Pro streamování. QVR Face nabízí úplné a soukromé rozpoznávání obličejů a řešení pro správu monitorování,“ prohlásil Jason Tsai, produktový manažer společnosti QNAP.

Nová verze QVR Face 1.1 využívá algoritmus předzpracování, který dokáže filtrovat 70% nevhodných obličejů pro rozpoznávání (včetně rozmazaných, rychle se pohybujících a nehumánních tváří), aby se zlepšila přesnost rozpoznávání. Aplikace QVR Face pojme více než 10 000 profilů, takže je vhodná pro střední až velká nákupní centra nebo podnikové pobočky. Obsahuje také dozorovací software QVR Pro 2.0, který poskytuje podporu pro více než 140 značek kamer, tisíce modelů kamer a protokol ONVIF. QVR Face podporuje analýzu videí v reálném čase z video streamů QVR Pro a analyzovaná data lze ukládat do QVR Pro. Můžete snadno vyhledat odpovídající obličeje a přehrávat výsledné klipy pouhým zadáním jména, klíče profilu a fotografií nahraných ve funkci Hledání obličejů v aplikaci QVR Pro Client.

Dostupnost
Chytré řešení pro rozpoznávání obličejů QVR Face lze stáhnout z QTS App Center. Základní plán aplikace umožňuje uživatelům vytvořit analytický úkol nebo si můžete zakoupit licenční plán a rozšířit analytické úkoly a přidat profily pro rozpoznávání obličejů. (Poznámka: Jeden profil podporuje až 10 obrazů obličeje téže osoby.)