Společnost QNAP představuje QuWAN vRouter, který podporuje připojení platforem a serverů VMware ESXi k SD-WAN

Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP), přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila QuWAN vRouter, virtuální směrovač SD-WAN, který podporuje platformy a servery VMware ESXi. QuWAN vRouter na bázi předplatného je k dispozici s mnoha úrovněmi, od bezplatného základního řešení až po prémiová řešení s velkou šířkou pásma pro uživatele, kteří mohou okamžitě upgradovat na infrastrukturu SD-WAN za cenu, která jim vyhovuje. Kromě funkcí QuWAN SD-WAN, jako je Auto Mesh IPsec VPN a optimalizace WAN, poskytuje QuWAN vRouter také Zero Touch Provisioning prostřednictvím cloudu a centrální správu přes virtuální počítače na virtualizačních platformách, což značně pomáhá podnikům při budování vysoce efektivních a bezpečných řešení pro zavádění a správu IT na více pracovištích.

Jednoduchou instalací QuWAN vRouter na stávající virtualizační platformy nebo servery mohou podniky nyní využívat všech výhod SD-WAN QuWAN vRouter, aniž by musely měnit svou síťovou infrastrukturu nebo kupovat další zařízení. QuWAN vRouter také poskytuje online zavádění prostřednictvím připojovacích klíčů a centrální správy virtuálních počítačů, aby se zvýšila efektivita zavádění a správy IT,“ uvedla Judy Chen, produktová manažerka společnosti QNAP.

Kromě funkcí QuWAN SD-WAN, jako je Auto Mesh VPN, brány firewall, technologie optimalizace WAN a správy cloudů podporuje QuWAN vRouter také virtualizační platformu a servery VMware ESXi a nabízí síťové zavádění a optimalizaci pro více pracovišť. S cílem pomáhat podnikům minimalizovat personální požadavky IT na více pracovištích dosažením Zero Touch Provisioning používá QuWAN vRouter proces online zavádění, v rámci něhož si pracovníci IT v centrále mohou zakoupit licence v QNAP Software Store, odeslat tyto licence a nastavit SD-WAN v QuWAN Orchestrator k odeslání připojovacích klíčů zaměstnancům pobočky, aby si mohli provést instalaci prostřednictvím e-mailu. QuWAN vRouter také umožňuje analýzu síťového provozu a kontrolu nad virtuálními počítači na platformách VMware ESXi, aby bylo možné vyhodnocovat alokaci síťových a bezpečnostních zdrojů.

QuWAN vRouter Edition nabízí flexibilní a cenově dostupné řešení ročních předplatných – od základního řešení s rychlostí 15 Mb/s zdarma až po rychlost 30 Mb/s nebo také 1 Gb/s, počínaje od 7,99 USD za rok. QuWAN vRouter umožňuje připojení virtualizačních platforem a serverů třetích stran k SD-WAN pomocí široké škály řešení QNAP QuWAN, aby vyhovovaly různým potřebám podniků, organizací a korporací.

Dostupnost
QuWAN vRouter Edition je software založený na licenci a je k dispozici v QNAP Software Store. Virtuální server nebo platforma musí podporovat VMware ESXi v7.0. Chcete-li další produktové informace a podívat se na celou řadu QNAP NAS, navštivte https://www.qnap.com/go/software/quwan-vrouter-edition/.