Společnost QNAP představuje QTS 4.5.2

Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP) oficiálně představila QTS 4.5.2, nejnovější verzi pokročilého operačního systému QNAP NAS. Mezi klíčové vlastnosti QTS 4.5.2 patří vylepšení SNMP pro monitorování síťových zařízení a podpora propusti Single Root I/O Virtualization (SR-IOV) a Intel® QuickAssist Technology (Intel® QAT) pro virtuální počítače (VM). Společnost QNAP také poprvé uvedla svou ultrarychlou síťovou rozšiřující kartu 100GbE. Díky komplexním vylepšením funkcí virtualizace, sítě a správy může QNAP NAS pomoci podnikům a organizacím realizovat nejvyšší výkonový potenciál pro uspokojení současných a vznikajících výzev v oblasti IT.

Klíčové nové funkce v systému QTS 4.5.2
Síťová virtualizace SR-IOV
Instalací PCIe SmartNIC kompatibilního s SR-IOV do zařízení NAS lze prostředky šířky pásma z fyzické síťové karty alokovat přímo do VM. Díky přímému provozu mimo Hypervisor vSwitch, je vylepšení I/O v celém rozsahu a účinnosti sítě o 20 %, což zajišťuje spolehlivé aplikace VM a sníženou režii CPU.
Hardwarový akcelerátor Intel® QAT
Intel® QAT poskytuje hardwarovou akceleraci, která zajišťuje uvolnění výpočetně náročné komprese, zlepšení výkonu kryptografie IPSec/SSL a podporu SR-IOV pro lepší propustnost I/O. Vše lze předávat virtuálním počítačům v zařízení NAS pro optimalizovaný výkon.

Síťová rozšiřující karta 100GbE QXG-100G2SF-E810 se dvěma porty (K dispozici brzy)
Karta QXG-100G2SF-E810 využívá Intel® Ethernet Controller E810, podporuje PCIe 4.0 a poskytuje šířku pásma až 100 Gb/s k překonávání překážek výkonu. Podporuje servery/pracovní stanice Windows® a Linux®, což uživatelům umožňuje dosáhnout optimálního podnikového výkonu pro širší škálu systémových aplikací a služeb. Vyšší hustota šířky pásma se snížením počtu linek pomáhá snížit nároky na kabeláž a provozní náklady.

Zjistěte více o systému QTS 4.5.2 na adrese https://www.qnap.com/go/qts/4.5.2.
QTS 4.5.2 je k dispozici v Centru stahování.
Specifikace funkcí se mohou lišit bez předchozího oznámení.