Genesis Helium 300BT ARGB – osobitější zvuk


Moderní reproduktory nejsou jen zdrojem zvuku, ale také prvkem interiérového designu. Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB se drží tohoto trendu a nabízejí nejen silný zvuk, ale také stylový vzhled korunovaný matným karbonovým povrchem a poutavým osvětlením.  

Genesis Helium 300BT ARGB jsou stereofonní reproduktory, které lze připojit k počítači pomocí kabelu nebo bezdrátově přes rozhraní Bluetooth. Výrobce je vybavil ARGB LED osvětlením, nad kterým má uživatel plnou kontrolu. LED okolo membrán spolupracují s osvětlovacími systémy nejpopulárnějších výrobců základních desek. Mezi kompatibilní systémy mimo jiné patří Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a Aura Sync.


Genesis Helium 300BT ARGB se může v souladu s moderními trendy pochlubit karbonovou povrchovou úpravou. Reproduktory využívají technologii Bass Reflex, která uživateli umožňuje nezávisle konfigurovat hlasitost a úrovně basů pomocí příslušných voličů. Vedle nich najdete na bočním panelu konektory RCA, 3,5mm mini-jack a tlačítka pro ovládání pracovního režimu a osvětlení. K dispozici je také tlačítko pro aktivaci úsporného režimu (ECO).

Výkon tohoto reproduktorového systému je 24W s frekvenčním rozsahem 100Hz až 20kHz, což se promítá do vysoké kvality zvuku. Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB jsou na českém trhu k dispozici za cenu 1.499,-Kč vč. DPH.

Fotografie jsou k dispozici ke stažení zde.

Technické parametry:
RMS: 24W (2× 12W)
frekvence: 100Hz – 20kHz
komunikace: po kabelu (3,5mm mini-jack), RCA, bezdrátová (Bluetooth)
porty: zvuk (3,5mm mini-jack, RCA), USB (ARGB osvětlení)
velikost: 200 × 85 × 105mm
délka kabelu:
– mezi reproduktory: 135cm
– napájení: 135cm
– pro signál: 110cm