Společnost QNAP představuje pětirychlostní síťovou kartu QXG-10G2TB se dvěma porty 10GbE BASE-T s nízkou spotřebou energie pro NAS a PC

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila dvouportovou QXG-10G2TB rozšiřující síťovou kartu 10GbE, která podporuje až pět rychlostí (10GbE/ 5GbE/ 2,5GbE/ 1GbE/ 100MbE) a PCIe Gen 3.0 x 4 (kompatibilní s PCIe Gen 2). Model QXG-10G2TB, který je kompatibilní také s počítači se systémem Windows®/Ubuntu®, je energeticky úsporný a slouží jako vysoce výkonné základní řešení 10GbE.

Obrázky ve vysokém rozlišení: QXG-10G2TB

Síťová rozšiřující karta QXG-10G2TB, která je vhodná pro domácí uživatele a malé firmy, slouží uživatelům QNAP NAS nebo PC/pracovních stanic jako jednoduchý způsob, jak získat vysokorychlostní prostředí 10GbE, které poskytuje výhody v mnoha scénářích použití, jako je hraní her, multimédia, virtualizace, přenos velkých souborů a zálohování,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP.

Model QXG-10G2TB disponuje řadičem Marvell® AQtion 10GbE Multi-Gigabit Controller AQC113C, takže je vysoce energeticky účinný a má poloviční spotřebu energie oproti předchozím modelům.

Jako řešení založené na PCIe lze QXG-10G2TB používat v QNAP NAS s rozhraním PCIe a se systémem QTS 4.5.2/ QuTS hero h4.5.2 (nebo novějším) a také v PC/pracovních stanicích, které používají Windows 10 (stáhnout ovladač) a Ubuntu 18.04 nebo novější stáhnout ovladač).

QXG-10G2TB a další QNAP NIC lze zakoupit v Obchodu s příslušenstvím QNAP nebo u našich obchodních partnerů. Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.