Společnost ADATA se stala druhým největším výrobcem DRAM pamětí a SSD disků na světě

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonů a průmyslových řešení, byla označena jako č. 2 na světovém trhu mezi výrobci DRAM pamětí a SSD disků. Za úspěchem stojí neochvějné odhodlání rozvíjet trh s paměťovými kartami a SSD disky za pomoci rozsáhlých kompetencí v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a porozumění požadavkům a trendům trhu.

Budoucnost vypadá slibně

Čistý zisk společnosti v první polovině roku 2021 dosáhl nevídaných výšin, a dokonce předčil i roční zisk všech předchozích let od založení společnosti. ADATA nasadila mnohostrannou strategii, která zahrnuje hry, průmyslové produkty, elektromotory a umělou inteligenci, a to se skvělými výsledky. Díky transformaci a diverzifikaci se ADATA stala silnější a konkurenceschopnější společností.

Jako druhý největší výrobce paměťových modulů a poskytovatel SSD disků vlastní značky a jedna z 25 nejvýznamnějších mezinárodních tchajwanských značek, má ADATA skvělou pozici pro vyhovění potřebám svých zákazníků díky svým ceny vyhrávajícím produktům.