Společnost QNAP představuje nové síťové dozorovací servery NVR – QVP-85B a QVP-63B


Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních a úložných řešení, představila nové síťové dozorovací servery NVR – QVP-85B s osmi 3,5” pozicemi pro disky SATA a 6jádrovým procesorem Intel® Core™ i5 a QVP-63B se šesti 3,5” pozicemi pro disky SATA a 4jádrovým procesorem Intel® Core™ i3. Modely QVP-85B a QVP-63B využívají dozorovací software QVR Pro s podporou osmi bezplatných kanálů pro IP kamery. Představují ekonomická a vysoce výkonná softwarová a hardwarová integrovaná řešení pro video dozorování a splňují požadavky na bezpečné, spolehlivé a centrálně spravované úložiště záznamů pro malé podniky a kanceláře.

Obrázky ve vysokém rozložení:
QVP-85B
QVP-63B

Modely QVP-85B a QVP-63B nabízejí jednoduché uživatelské rozhraní pro pohodlnou správu dozorování a širokou kompatibilitu až s 95 % IP kamer na trhu,“ uvedl Andy Chuang, produktový manažer společnosti QNAP. Dodává: „Podle potřeb mohou uživatelé také využít flexibilní licenční plány pro rozšíření počtu videokanálů a systém QVR Center pro rozsáhlé nasazení.“

Vysokokapacitní modely QVP-85B a QVP-63B využívají dozorovací software QVR Pro, ale obsahují i další dozorovací aplikace. Pomocí systému QVP Center lze centrálně spravovat a monitorovat několik serverů QVR Pro a získávat oznámení o událostech, QVR Guard dokáže v případě selhání serveru QVR Pro automaticky převzít úlohy nahrávání, QVR Face umí v reálném čase automaticky rozpoznávat obličeje a provádět analýzu a QVR Smart Search umožňuje vyhledávat záznamy událostí v zadaném čase a na zadaném místě.

Dva vestavěné porty 2,5GbE lze propojit se switchi 2,5GbE od QNAP a zajistit tak plynulejší streamování na hostitelský dozorovací server, který dlouhodobě přijímá obraz z mnoha zdrojů. Výstup HDMI umožňuje přímé přehrávání záznamů z dozorování, čímž odpadá potřeba speciální pracovní stanice. Do počítačů se systémem Windows® a macOS® nebo do mobilních zařízení lze nainstalovat software QVR Pro Client, který vám poskytne plnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi. Navíc pomocí rozšiřujících karet QXP a rozšiřujících jednotek QNAP můžete u zařízení QVP-85B a QVP-63B zvýšit úložnou kapacitu.

Klíčové specifikace

  • QVP-85B
    6jádrový/12vláknový procesor Intel® Core™ i5, 8x 3,5” disk SATA 6 Gb/s, 32 GB DDR4 (2x 16 GB)
  • QVP-63B
    4jádrový/8vláknový procesor Intel® Core™ i3, 6x 2,5”/3,5” disk SATA 6 Gb/s, 16 GB DDR4 (1x 16 GB)

Až 64 GB DDR4 RAM; 2x slot M.2 2280 PCIe Gen 4 x4, 2x port 2,5GbE RJ45, 2x slot PCIe Gen 4; 1x výstup HDMI, 1x port USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s typu C, 2x port USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s typu A

Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.