Společnost QNAP představuje model NAS TS-451D2 se 4 sloty

Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila úložiště NAS TS-451D2 se čtyřmi sloty, které představuje řešení pro správu dat s výrazným potenciálem úložného prostoru pro uživatele z řad domácností a malých firem. Model TS-451D2 je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (navýšení až na 2,9 GHz) a je k dostání s 2 GB nebo 4 GB paměti DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB). Model TS-451D2 nabízí také šifrování Intel® AES-NI, streamování médií 4K, překódování v reálném čase a výstup 4K HDMI 2.0, a přináší bezproblémové přehrávání multimédií a bezpečnost dat.

Obrázky ve vysokém rozlišení: TS-451D2

„Díky vysokému výkonu, úspoře energie, rozšiřitelnosti úložiště a multifunkčním možnostem je TS-451D2 skvělou volbou pro digitální domácnosti a firmy, které hledají řešení správy souborů a vzdáleného přístupu,“ prohlásil Jason Hsu, produktový manažer ve společnosti QNAP, a dodal: „Model TS-451D2 poslouží rovněž jako multimediální server a umožňuje snadný vzdálený přístup pomocí celé řady kompatibilních mobilních aplikací.“

Model TS-451D2 nabízí čtyři porty USB 3.2 Gen1 a dva porty Gigabit Ethernet pro lepší připojení a usnadnění pracovních postupů. Blokové LUN snímky poskytují komplexní ochranu dat a obnovení na ochranu před hrozbami ransomware. HBS (Hybrid Backup Sync) poskytuje komplexní lokální / vzdálené / cloudové zálohování spolu s technologií QuDedup, která dokáže odstraňovat duplicitní datové položky ve zdrojovém umístění za účelem minimalizace využití úložiště a šířky pásma a zkrácení doby pro optimalizované využití úložiště.

Model TS-451D2 nabízí celou řadu funkcí, díky čemuž je ideálním řešením pro zálohování, sdílení a streamování médií. QuMagie (aplikace společnosti QNAP pro správu fotografií s podporou umělé inteligence) pomáhá uživatelům třídit fotografie, výstup HDMI 2.0 umožňuje přímé přehrávání videí 4K (4096 × 2160) 60 Hz a videa 4K lze překódovat do univerzálních formátů souborů pro přehrávání na mobilních zařízeních. TS-451D2 podporuje rovněž streamování videí díky Plex®, chytrým televizorům nebo set-top-boxům s aplikací Plex Media Server nebo Cinema28 od společnosti QNAP.

Přední port USB úložiště TS-451D2 má funkci kopírování jedním dotykem, která uživatelům umožňuje rychlé zálohování dat do/z přenositelného úložiště. Úložnou kapacitu TS-451D2 lze rozšířit také pomocí rozšiřovacích jednotek USB řady TR a TL od společnosti QNAP. Integrované Centrum aplikací nabízí širokou řadu aplikací, které uživatelům pomohou získat ze zařízení TS-451D2 více funkcí a výhod: Aplikace Virtualization Station dokáže hostovat celou řadu virtuálních počítačů, Container Station umožňuje spouštění nenáročných kontejnerových aplikací a QVR Pro nebo Surveillance Station vám může pomoci vybudovat sledovací systém IP kamer na profesionální úrovni.

Klíčové parametry
TS-451D2-2G: 4 sloty na disky, paměť 2 GB DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB)
TS-451D2-4G: 4 sloty na disky, paměť 4 GB DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB)

Provedení stolního počítače; dvoujádrový procesor Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (navýšení až na 2,9 GHz); sloty na 3,5″ disky SATA 6Gb/s; 2× porty Gigabit RJ45; 1× výstup HDMI 2.0 4K 60 Hz; 4× port USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) A

Více informací a přehled všech modelů QNAP NAS najdete na stránkách www.qnap.com.