Polaris Sportsman 570 Agri Pro Edition s novými funkcemi

Po celosvětové premiéře zcela nového modelu Sportsman 570 pro rok 2021 představila značka Polaris řadu speciálních edicí, aby si každý jezdec přišel na své. Jednou z nich je nový Sportsman 570 EPS Agri Pro Edition.

Agri Pro Edition nabízí kromě legendárních jízdních vlastností modelu Sportsman 570 také všechna vylepšení a nové funkce pro rok 2021. A nejen to! Sportsman 570 Agri Pro Edition byl speciálně navržen tak, aby sloužil jako dokonalý zemědělský stroj, který díky řadě inovativních prvků usnadní práci ještě více než dříve.

Sportsman 570 EPS Agri Pro Edition nabízí jako první Sportsman v historii možnost propojit se s aplikací Polaris Ride Command App, umožňující jezdcům používat GPS nebo naprogramovat omezovač rychlosti s využitím technologie zónového monitorování, tzv. geofencingu. Lze tak nastavit jednu rychlost pro vnitřek vyhraněného prostoru a jinou pro jeho okolí. To znamená, že pro úkony vyžadující nízkou rychlost, jako je sekání trávy, tažení vleku, pluhování nebo postřik, lze omezit rychlost v určitém okruhu, zatímco pro prostor mimo tento okruh může být nastavená jiná maximální rychlost. Aplikace Ride Command, která je dostupná ke stažení a snadno se spojí s vozidlem, nyní pracuje s rozšířeným záběrem pro větší prostory.

Sportsman Agri Pro edition je vybaven odolnými 12palcovými ocelovými ráfky a 25palcovými pneumatikami Carlisle, praktičnost mu dodává kovový přední a zadní nosič. Plastová kapotáž se dodává v barevném provedení Sage Green.

Elektrický posilovač řízení (EPS) a nový, vylepšený systém brzdění motorem (EBS) jsou rovněž součástí standardní výbavy modelu Sportsman 570 Agri Pro Edition. Systém EBS byl vyvinutý s důrazem na lepší kontrolu nad řízením v jakémkoli terénu. Nová spojka má lehčí chod a snáz se ovládá v nízkých rychlostech – ideální pro přesné manévrovaní na farmě, například couvání k vleku nebo projíždění úzkými vraty.

Kompletně modernizované modely Sportsman 570 mají nový výrazný design – včetně nové skříňky na řídítkách s integrovaným pracovním světlem a vestavěným konektorem na dobíjení. Přední LED světlomety mají vestavěné směrovky, zatímco nová kapotáž má ostřejší a agresivnější tvary. Nová, výkonnější 18AH baterie se přemístila pod přední nosič, kde je k ní snazší přístup. Řada nových komponentů, jako jsou například utěsněná pouzdra odpružení, vylepšené brzdové hadice, nová A-ramena či plně utěsněná zapalovací skříňka zvyšuje odolnost a životnost stroje.