Společnost QNAP představuje HS-264, tiché zařízení NAS obsahující čtyřjádrový procesor Intel®, duální 2,5GbE a duální výstupy 4K HDMI

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila 2pozicové tiché zařízení HS-264 NAS se čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N5105 2,0 GHz. Zařízení HS-264 spojuje funkce NAS s multimediálními funkcemi a je vybaveno dvouportovou možností připojení 2,5GbE, duálním výstupem 4K HDMI, streamováním/překódováním médií v rozlišení 4K a instalací aplikací na vyžádání.

Obrázky ve vysokém rozlišení: HS-264

HS-264 podporuje dva 2,5″/3,5″ pevné disky SATA 6 Gb/s nebo SSD a má 8 GB RAM paměti (bez možnosti rozšíření). Díky dvěma 2,5 gigabitovým portům (2,5G/1G/100M) má HS-264 obrovský potenciál šířky pásma pro vysokorychlostní zálohování, sdílení a streamování – v rámci slučování portů podporuje rychlost až 5 Gb/s. Dva výstupy HDMI a dva porty USB 3.2 Gen 2 typu A umožňují připojení různých audio/video zařízení nebo rozšiřujících jednotek, zatímco hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI zajišťuje důvěrnost souborů a dat bez dopadu na výkon systému.

Nové zařízení HS-264 pokračuje v linii jedinečné tiché a bezvětrákové řady NAS společnosti QNAP, která kombinuje přednosti tradičního NAS s moderním designem set-top boxu,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Díky síťovému streamování a duálnímu výstupu HDMI si můžete multimédia vychutnat v celé domácnosti na různých zařízeních v kvalitě 4K. K dispozici je také řada bohatých aplikací pro multimédia, zálohování a ukládání dat, takže HS-264 je skvělou volbou pro domácí uživatele.“

HS-264 obsahuje různé bohaté multimediální aplikace. Uživatelé mohou snadno přistupovat ke svým fotografiím, videím a zvukovým souborům, ukládat je a spravovat pomocí aplikací QuMagie, Video Station a Music Station. HS-264 podporuje také streamování multimédií Plex® nebo streamování na Android TV™, Apple TV®, mobilní zařízení a zařízení DLNA®. Uživatelé mohou HS-264 ovládat také pomocí dálkového ovladače QNAP RM-IR004.

Klíčové specifikace
HS-264-8G: Model set-top boxu, 2x pozice pro 3,5″ disky SATA 6 Gb/s s možností výměny za provozu, čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® N5105 2,0 GHz, 8 GB RAM paměti (bez možnosti rozšíření), 2x gigabitové porty 2,5GbE (2,5G/1G/100M), 2x výstup HDMI a 2x porty USB 3.2 Gen 2 typu A.

Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.