Společnost ADATA získala 6 ocenění Red Dot Design Awards

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, dnes oznámila, že získala šest ocenění Red Dot Design Awards 2022 za vynikající produktový design. Mezi oceněnými jsou paměti DRAM XPG CASTER a SLAYER DDR5, myši XPG ALPHA a PRIMER a externí SSD disky ADATA ELITE SE920 a SE880.

“Od tří loňských oceněních Red Dot k šesti letošním. ADATA prokázala svůj neochvějný důraz na design produktů jako klíčový aspekt uživatelského zážitku,” řekl Ibsen Chen, Senior Product Marketing Director ve společnosti ADATA. “Ať už se jedná o paměti DRAM, herní myši nebo externí SSD disky, nabízíme uživatelům nejen výkon a žádané funkce, ale také design, který je osloví již na první pohled.”

Red Dot Design Award je celosvětově uznávaná cena za produktový a komunikační design, která je udělována inovativním společnostem. Mezinárodní porota složená z odborníků na design s různými zkušenostmi posuzuje každý přihlášený výrobek podle jeho kvalit.

 • Paměťový modul XPG CASTER DDR5 DRAM
  Vysoce výkonná paměť XPG CASTER DDR5 DRAM je určena pro hráče a kreativní profesionály. Díky výkonu až 6 400 MT/s a rychlosti přenosu dat až 7 000 MT/s pomáhá cílové skupině dosáhnout vyšších cílů. Ať už se jedná o hry, 3D vykreslování nebo intenzivní vizuální úpravy, paměť CASTER vše zvládá s lehkostí. Design produktu odráží jeho vysoký výkon a také ducha značky XPG.
 • Paměťový modul XPG SLAYER DDR5 DRAM
  XPG SLAYER DDR5 je vlajkový paměťový modul, jehož cílem je přinést hráčům počítačových her a počítačovým nadšencům výkon nové úrovně. Tento špičkový DRAM modul se vyznačuje prémiovým vzhledem, kterému dominují dvě kovové povrchové úpravy, jedna lesklá a druhá matná. Modul také využívá protínající se geometrické linie, které mu dodávají na elegantnosti.
 • Herní myš XPG PRIMER
  XPG PRIMER je herní myš, kterou ocení zkušení hráči i nováčci. Nabízí díky protiskluzovému texturovanému krytu PBT, který je odolný proti potu a krásně přilne na podložce. Navíc má ideální hmotnost (cca 98 g) pro dokonale vyvážené a přesné pohyby.
 • Herní myš XPG ALPHA
  Herní myš XPG ALPHA je výsledkem několikaletého ergonomického výzkumu týkajícího se tvaru a designu. Myš ALPHA byla vyvinuta na základě údajů shromážděných během dvou let v rámci projektu “Project HEADSHOT” společnosti XPG, který získal řadu ocenění za design (včetně cen Red Dot Design, Taiwan Excellence a Golden Pin) a je vyvrcholením rozsáhlých dat získaných při skenování rukou po celém světě. Myš ALPHA se vyznačuje estetickými konturami, které usnadňují vynikající ergonomii pro pohodlné hraní a vizuální přitažlivost.
 • Externí jednotka SSD ADATA ELITE SE920 USB4
  ADATA SE920 je externí SSD disk nové generace s rozhraním USB4. Díky tomu dosahuje rychlosti čtení a zápisu až 4 000 MB/s, což znamená čtyřikrát rychlejší přenos dat než u disků USB3.2. Zvenčí má minimalistický design a posuvný horní kryt s mechanismem, který po posunutí nahoru odkryje větrací otvor a aktivuje vestavěný ventilátor pro účinný odvod tepla, přičemž se zároveň aktivují LED světla. Zařízení je určeno pro tvůrce na cestách, kteří hledají účinné chlazení a decentní, ale elegantní design.
 • Externí jednotka SSD ADATA ELITE SE880
  ELITE SE880 je externí SSD disk, který využívá rozhraní nové generace USB 3.2 GEN2 X2 pro rychlý a efektivní přenos dat. Je navržen pro profesionály na cestách, a proto má kromě vynikajícího výkonu také ultrapřenosné provedení, které je lehké a zhruba stejně velké jako pouzdro pro bezdrátová sluchátka. Čistý a minimalistický design zařízení značí profesionalitu, sofistikovanost a užitečnost.