Společnost QNAP představuje cenově výhodné řešení NAS TS-1886XU-RP


Společnost QNAP® Systems, Inc., významný inovátor na poli výpočetní techniky, sítí a úložišť, dnes představila úložiště NAS podnikové třídy TS-1886XU-RP. Díky procesoru Intel® Xeon řady D-1600 s pamětí ECC DDR4 nabízí úložiště TS-1886XU-RP výkon a spolehlivost srovnatelnou se servery. Úložiště TS-1886XU-RP typu 2U rackmount slouží jako hybridní úložné zařízení s dvanácti sloty pro 3,5″ diskové jednotky a šesti vyhrazenými sloty pro disky SSD, což uživatelům umožňuje využívat výhod technologie automatického vrstvení Qtier, která optimalizuje výkon a efektivitu úložiště NAS.

Obrázky ve vysokém rozlišení: TS-1886XU

„Díky hybridní architektuře úložiště NAS TS-1886XU-RP a celé řadě funkcí optimalizace disků SSD je toto úložiště NAS velmi efektivní a nabízí výkon podnikové třídy,“ řekl David Tsao, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Bohatě vybavené úložiště NAS propojuje funkce, které podnikům pomáhají v dnešní době překonávat technologické překážky v obchodním prostředí, včetně připojení 10GbE s podporou RDMA/RoCE, virtualizace, zálohování a obnovení po poruše, brán cloudového úložiště a další.“

TS-1886XU-RP používá procesor Intel® Xeon® D a podporuje až 128 GB paměti ECC DDR4 s duálními kanály, které přispívají k integritě dat. Struktura hybridního úložiště může dosáhnout vyššího výkonu a efektivnosti nákladů s celou řadou technologií QNAP SSD, jako je ukládání do SSD cache pro optimalizaci aplikací náročných na vstupně-výstupní operace za sekundu a SSD over-provisioning pro zvýšení náhodného zápisu na disky SSD v případě obchodních dat, datových center a virtualizace, a zároveň zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost disků SSD. Kromě toho technologie Qtier povoluje přiřazení úložiště s automatickým vrstvením na TS-1886XU-RP, a tím optimalizuje výkon NAS a využití úložiště.

Úložiště TS-1886XU-RP nabízí slot pro rozšíření PCIe. Předinstalovaná karta 10GbE SFP+ smart NIC s duálními porty používá síťový adaptér Broadcom NetXtreme®-E, který podporuje RDMA over Converged Ethernet (RoCE a RoCEv2) za účelem zlepšení výkonu NAS a snížení spotřeby procesoru pro aplikace, které využívají síť Ethernet. Připojení 10GbE nejen zrychluje datově náročné přenosy, ale využívá výhod vzdáleného zálohování prostřednictvím aplikací QNAP Hybrid Backup Sync (HBS). Uživatelé si mohou nainstalovat ostatní rozšiřovací karty PCIe pro rozšíření úložiště NAS, jako jsou síťové karty 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 pro přidávání disků M.2 SSD a rozšiřovací karty SAS pro připojení jednotek pro rozšíření kapacity úložiště. S nainstalovanou kartou Fibre Channel lze úložiště TS-1886XU-RP přidat do prostředí Fibre Channel SAN a splňovat požadavky na výkonná úložiště a zálohy.

Úložiště TS-1886XU-RP je škálovatelné a nabízí komplexní obchodní funkce. Podporuje ukládání pro virtualizaci VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019 a hostuje celou řadu virtuálních počítačů a kontejnerizovaných aplikací. Snímky na základě bloků zjednodušují ochranu a obnovení dat a brány cloudového úložiště pomáhají podnikům se snadnou migrací dat na cloud. QVR Pro dokáže pomoci vytvořit profesionální systém video dozoru (nabízí 8 kanálů IP kamer zdarma, které lze rozšířit na 128 kanálů zakoupením dodatečných licencí).

Klíčové vlastnosti
TS-1886XU-RP-D1602-4G: Procesor Intel® Xeon® D-1602 se 2 jádry/4 vlákny 2,5 GHz (navýšení až na 3,2 GHz), paměť 4 GB DDR4 ECC (1 × 4 GB)
TS-1886XU-RP-D1622-8G: Procesor Intel® Xeon® D-1622 se 4 jádry/8 vlákny 2,6 GHz (navýšení až na 3,2 GHz), paměť 8 GB DDR4 ECC RAM (2 × 4 GB)

NAS typu 2U rackmount, nabízí 12 slotů pro 3,5/2,5″ pevné nebo SSD disky a 6 slotů pro 2,5″ SSD disky, disky SATA 6 Gb/s vyměnitelné za chodu; až 128 GB DDR4 ECC RAM (4 × moduly 32 GB DDR4 Long-DIMM); 4× porty Gigabit Ethernet; 4× sloty PCle Gen 3.0 ×4 (jeden slot je předinstalovaný s 10GbE SFP+ Smart NIC s duálními porty); 2× porty USB 3.1 Gen1 (5 Gb/s); jednotky redundantního zdroje napájení 550 W

Více informací a přehled všech modelů úložišť NAS od společnosti QNAP najdete na stránkách www.qnap.com.