Společnost QNAP oficiálně vydává bránu souborového cloudu HybridMount pro elastické hybridní cloudové prostředí


Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila oficiální aplikaci Brána souborového cloudu HybridMount, která integruje větší počet veřejných cloudových služeb a pomáhá podnikům snadno zavádět vysoce nákladově efektivní, elastické a zabezpečené prostředí hybridního cloudového úložiště. Vydaná oficiální verze aplikace HybridMount má přidanou funkci Přenos zdroje, která výrazně vylepšuje efektivitu přístupu na cloud tím, že umožňuje uživatelům flexibilně alokovat zdroje procesoru NAS a šířku pásma pro datový přenos. Počínaje dneškem budou uživatelé QNAP NAS dostávat aktualizaci oficiální verze HybridMount.

Brána souborového cloudu HybridMount umožňuje uživatelům QNAP NAS přistupovat na cloudové úložiště pomocí standardních protokolů (včetně SMB, FTP, AFP, NFS a WebDAV). Pokud je v zařízení NAS povolena lokální cache, mohou uživatelé mít na cloudové úložiště přístup o rychlosti na úrovni LAN. Uživatelé také mohou využívat rozmanité funkce QTS, jako je správa souborů, editace, a multimediální aplikace, pro cloudové úložiště připojené k NAS. Uživatelé mohou také jednoduše používat vzdálenou službu pro připojení vzdáleného úložiště nebo cloudového prostoru pomocí aplikace HybridMount a centrálně přistupovat k datům pomocí aplikace File Station. HybridMount podporuje 22 významných souborových úložišť a objektových úložišť. Po vydání beta verze HybridMount bylo zaznamenáno více než 100 000 stažení.

Firmy a organizace mohou používat HybridMount ve svých NAS v různých pracovištích a namapovat tyto NAS do stejného cloudového úložiště pro synchronizaci souborů a zajistit tak, aby vždy měli nejnovější verze souborů. Při povolení a použití lokální cache, aplikace HybridMount bude ukládát do cache nedávno přístupovaná cloudová data na NAS. To výrazně snižuje náklady na využívání sítě tím, že se eliminuje nutnost toho, aby si různí uživatelé museli každý stáhnout kopii sdíleného souboru, zatímco se usnadní datový přístup pro vyšší produktivitu.

Společnost QNAP poskytuje 2 bezplatné celoživotní licence HybridMount, aby si uživatelé mohli vybudovat své hybridní cloudové prostředí. Podniky si mohou zakoupit licence na QNAP Software Store pro přidání dalších cloudových připojení a snadnou škálovatelnost s ohledem na požadavky růstu firmy.

Aplikace HybridMount podporuje následující cloudová úložiště

Alibaba® Cloud, Amazon® Drive, Amazon® S3, Azure®, Backblaze® B2, Box®, Citrix® ShareFile, DigitalOcean® Spaces, Dropbox®, Google™ Cloud, Google™ Drive, HiCloud®, HiDrive®, HKT®, HUAWEI® Cloud, IBM® Cloud, OneDrive® for Business, OneDrive®, OpenStack®, Rackspace®, Wasabi®, Yandex® Disk

Dostupnost

Oficiální verzi Brány souborového cloudu HybridMount lze stáhnout z QTS App Center. Stáhněte si prezentační soubor o QNAP cloudové bráně pro další informace.