Společnost QNAP na trh uvádí TS-451DeU, 2,5GbE 4 pozicový NAS s malou hloubkou a montáží do racku


Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila nové dvoujádrové 2,0GHz 4 pozicové zařízení NAS s malou hloubkou a montáží do racku – TS-451DeU. Zařízení TS-451DeU má kompaktní 1U šasi s hloubkou 305 mm, která umožňuje snadnou instalaci do malých rackových skříní nebo na místa s rozsáhlou kabeláží. Nabízí dva porty 2,5GbE, dva sloty M.2 2280 SATA 6 Gb/s SSD, škálovatelnost úložiště a vysoce očekávané podnikové a multimediální funkce. TS-451DeU je ideální, nákladově výhodné základní zařízení NAS s montáží do racku.

Obrázky ve vysokém rozlišení: TS-451DeU

„Model TS-451DeU představuje moderní podnikové řešení 2,5GbE NAS pro zvládání každodenních úkolů, jako je zálohování/obnova souborů a posílení týmové spolupráce s vyšší produktivitou,“ řekl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Provedení modelu TS-451DeU s malou hloubkou je vhodné pro rackové skříně umístěné v audiovizuálních místnostech, ale toto zařízení je také ideálním multimediálním serverem s podporou streamování videí a překódování.“

4 pozicové zařízení TS-451DeU disponuje dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (s navýšením až na 2,9 GHz), standardně má 2GB paměť DDR4 (rozšiřitelná na 8 GB), podporuje šifrování AES-NI a disky SATA 6 Gb/s. Dva vestavěné 2,5GbE porty RJ45 umožňují nasazení ve vysoce výkonné síti a poskytují až 5 Gb/s v konfiguraci Slučování portů. Uživatelé mohou také pomocí široké škály síťových řešení společnosti QNAP (prodávají se samostatně) vybudovat kolaborativní, na budoucnost připravenou infrastrukturu IT pro aplikace náročné na šířku pásma – například 10GbE/5GbE rozšiřující karty Multi-Gig PCIe pro upgrade svých počítačů a 10GbE switchů Multi-Gig pro připojení více pracovních stanic a zařízení. TS-451DeU má dva sloty M.2 SSD pro volitelnou konfiguraci cache za účelem zvýšení aplikačního výkonu a podporuje automatické stupňování Qtier pro maximalizaci efektivity úložiště.

Zařízení TS-451DeU splňuje požadavky na zabezpečení, zálohování, sdílení souborů a centrální správu. Qsync zefektivňuje synchronizaci souborů napříč týmy pro zvýšení produktivity. Blokové snímky zajišťují ochranu dat s okamžitou obnovou a účinně pracují proti virovým hrozbám založeným na šifrování. HBS (Hybrid Backup Sync) s připojením 2,5GbE usnadňuje lokální/vzdálené/cloudové úlohy zálohování a šetří čas a kapacitu úložiště pomocí technologie QuDedup, která deduplikuje záložní soubory u zdroje.

Inteligentní, snadno použitelné zařízení TS-451DeU má vestavěné App Center, které nabízí bohaté aplikace na vyžádání pro zvýšení aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování většího počtu virtuálních počítačů a kontejnerů, zavedení brány cloudového úložiště používání multimediálního serveru Plex®, vytvoření multimediálního rozbočovače s více zónami, implementaci profesionálního kamerového systému pro dozorování a další.

Klíčové specifikace
TS-451DeU: 1U s malou hloubkou a montáží do racku (hloubka 295 mm/11,57 palců); dvoujádrový procesor Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (s navýšením až na 2,9 GHz), 2GB paměť DDR4 (2x sloty SODIMM, podporuje celkovou kapacitu paměti až 8 GB); 4x 2,5″/3,5″ pevné disky SATA 6 Gb/s nebo SSD, rychlovýměnné; 2x sloty M.2 2280 SATA 6 Gb/s SSD; 2x porty 2,5GbE RJ45 LAN; 2x porty USB 3.2 Gen 1, 2x porty USB 2.0; 100W PSU

Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.