Společnost QNAP na trh uvádí Qmiix, automatizační řešení napříč platformami pro digitální transformaci


Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP), přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes na trh uvedla Qmiix, nové průlomové automatizační řešení. Qmiix je integrační platforma jako služba (iPaaS ), která uživatelům pomáhá automatizovat pracovní postupy, které vyžadují interakce mezi různými aplikacemi na nejrůznějších platformách. Qmiix uživatelům umožňuje efektivně vytvářet automatizované pracovní postupy napříč platformami pro opakující se úlohy.

„Komunikace a interakce mezi různými digitálními systémy je velmi důležitá při digitální transformaci,“ uvedl Aseem Manmualiya, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Vizí společnosti QNAP pro Qmiix je to, že může sloužit jako most pro propojení různých aplikací. Jakmile uživatelé připojí aplikace nebo software ke Qmiix, mohou snadno vytvářet účinné pracovní postupy pro automatizaci opakujících se úkolů a zvýšit tak produktivitu.“

Qmiix v současné době podporuje připojení ke službám cloudového úložiště, jako je Disk Google, Dropbox a OneDrive, ale také aplikace soukromých úložišť v zařízeních QNAP NAS, jako je File Station. Uživatelé mohou jednoduše vytvářet a spravovat pracovní postupy pro přenos souborů z jednoho úložiště do jiného prostřednictvím webového prohlížeče nebo aplikací pro Android a iOS. Navíc Qmiix podporuje aplikace pro odesílání zpráv, jako je Slack, Line a Twilio, takže uživatelé mohou dostávat oznámení o souborech odeslaných do sdílených složek v zařízeních NAS. Dnes byl na trh uveden také produkt Qmiix Agent pro QNAP NAS. Qmiix Agent funguje jako most mezi Qmiix a zařízeními QNAP NAS a bude brzy k dispozici ke stažení z QTS App Center.

Společnost QNAP zve každého, aby se přidal k této digitální transformaci na základě dnešního uvedení beta verze Qmiix. Beta verze Qmiix bude k dispozici na webu a v platformě pro Android a iOS. Včasní uživatelé beta verze budou mít možnost vyzkoušet si prémiové funkce zdarma.

Nadále také pokračuje program uživatelské zpětné vazby Qmiix s cílem aplikaci dále vylepšovat a zajistit komplexnější a bezpečnější uživatelský zážitek. Uživatelé s nejpraktičtější zpětnou vazbou obdrží zdarma TS-328. Prosíme vás o zpětnou vazbu nebo nápady prostřednictvím odkazu níže. Uživatelé se také mohou účastnit prostřednictvím aplikace Qmiix.
https://forms.gle/z9WDN6upUUe8ST1z5

Dostupnost a požadavky:
Qmiix bude brzy k dispozici na následujících platformách:

 • Web:
  • Microsoft IE 11.0 nebo novější
  • Google Chrome 50 nebo novější
  • Mozilla Firefox 50 nebo novější
  • Safari 6.16 nebo novější
 • Android – Google Play:
  • Android 7.01 nebo novější
 • iOS – App Store:
  • 11.4.1 nebo novější
 • Qmiix Agent bude brzy k dispozici ke stažení z QTS App Center.
  • Kterýkoli model NAS s QTS 4.4.1 nebo novější.

Pokud chcete o Qmiix další informace, navštivte https://www.qmiix.com/.