Společnost ADATA startuje soutěž v designu produktů a představuje špičková řešení pro tvůrce

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, pořádá soutěž v tvorbě vzhledu produktů a vyzývá talentované tvůrce, aby předvedli své schopnosti a vytvořili kreativní návrhy paměťových modulů a SSD. Celková hodnota výher přesahuje 2 500 USD a vítěz získá exkluzivní tvůrčí paměťový modul. Při komplexním pohledu na různé značky je patrné, že se více zaměřují na výrobu kreativních produktů s vysokou marží. Dříve měla společnost ADATA ojedinělý vhled do tohoto segmentu a v letošním roce si zachová svého ducha “Build to Create”, aby mohla vyrábět vhodnější řešení pro tvůrce obsahu, včetně špičkových komplexních kreativních zařízení, která získala významná mezinárodní ocenění, jako je LEGEND 960 MAX SSD, paměťový modul řady ACE a externí SSD disk SE920.

Paměťový modul ACE – rychlý jako blesk

Paměťový modul řady ACE je založen na koncepci jednoduchých soustředných kruhů a v roce 2022 získal japonské ocenění Good Design Award. Používá vysoce kvalitní hliníkový chladič v šedé barvě s fantastickým nano potiskem. Od jeho povrchu se při pohledu z různých úhlů odráží světlo a stín a tento efekt je spojen s jedinečnou technologií povrchové úpravy. Společnost ADATA zároveň cíleně vybírá čipy s nízkou latencí, aby zvýšila nativní rychlost výkonu před přetaktováním na výkonnější úroveň než standardní paměti s ekvivalentními takty. ACE také podporuje přetaktování s Intel® XMP a je kompatibilní s nejnovějšími platformami Intel a AMD.

SSD řady LEGEND ─ solidní konstrukce pro ohromující výkon

PCIe 4.0 LEGEND 960 MAX také získal japonské ocenění Good Design Award v roce 2022 a využívá přenosové rozhraní PCIe Gen4 s rychlostí čtení/zápisu dosahující 7400/6800 MB/s. Poskytuje úžasný výkon pro 3D animace, vývoj her, virtuální vizualizace a další aplikace a zároveň disponuje kapacitou 4 TB. Legend využívá jedinečnou 3D strukturu žeber pro rozptyl tepla, která účinně snižuje teplotu vznikající při vysokorychlostním přenosu. Lze ji instalovat do herní konzole PS5, čímž poskytuje vynikající výkon a řeší problém s nedostatečnou výchozí kapacitou paměti.

Patentovaný systém odvodu tepla

Externí SSD disk SE920 získal v roce 2022 německé ocenění Red Dot Design a 31. ročník Taiwan Excellence Awards a využívá přenosové rozhraní nové generace USB4 s rychlostí čtení až 3800 MB/s. Jeho patentovaný systém odvodu tepla je vybaven vestavěným mikroventilátorem a jednoduchým flexibilním krytem rychle odvádějícím teplo, což účinně řeší problém se stoupající teplotou způsobenou extrémně vysokým výkonem. Model SE920 se může pochlubit také exkluzivním důmyslným zasouvacím krytem. Při zasunutí se celkový objem zmenší, aby se usnadnilo skladování, ale při vysunutí se zvýší proudění vzduchu, které účinně rozptyluje teplo. SE920 poskytuje hráčům a tvůrcům stabilní, lehké a rychlé mobilní úložné řešení.

Soutěž v tvorbě designu produktů – Vytvořte si svůj jedinečný produkt

Společnost ADATA vyzývá tvůrce, aby navrhli jedinečné a kreativní chladiče pro paměťové moduly řady ACE a SSD disky řady Legend. Důležité informace jsou následující:

  • Přihlášení: Od této chvíle do 28. února 2023 si z webových stránek akce stáhněte soubory produktů pro svou tvorbu a poté své dílo nahrajte na webové stránky.
  • Online hlasování: Od 4. března do 20. března 2023 budou o nejlepších příspěvcích hlasovat fanoušci z celého světa a pět nejlepších hlasů obdrží ceny.
  • Vyhlášení vítězů: Vítězové budou vyhlášeni na webových stránkách akce 31. března 2023.

Soutěžící, kteří zaslali svá díla, mohou během fáze online hlasování aktivně sdílet své výtvory na svém osobním Instagramu a označit je hashtagem #ADATAbuildtocreate, aby získali příležitost získat více fanoušků. Mezi cenami jsou počítačové produkty, které odpovídají potřebám tvůrců, například paměti, SSD disky a periferie. Hlavní cenou je exkluzivní produkt vytvořený na míru, aby bylo zařízení pro tvůrce skutečně jedinečné. Podrobnosti najdete na webu společnosti ADATA (https://event.adata.com/design-contest-2023/en/) nebo na oficiálním účtu ADATA na Instagramu @adata_global.