Polaris je opět oficiálním dodavatelem offroadových strojů pro Race of Champions 2023

Polaris s hrdostí oznamuje, že byl i letos vybrán jako oficiální dodavatel terénních vozidel pro hvězdně obsazený závod Race of Champions (ROC SNOW + ICE), který se bude konat koncem ledna ve švédském Pite Havsbad. V návaznosti na úspěšné partnerství z loňského ročníku dodá švédské zastoupení značky Polaris flotilu speciálů Polaris RZR.

Ve dnech 28. až 29. ledna se na ledové dráze v Pite Havsbad utkají závodní hvězdy jako Mick Schumacher, Sebastian Vettel, Travis Pastrana, Jamie Chadwick, Oliver Solberg, Valtteri Bottas a Mika Hakkinen. Který ze závodníků převezme korunu ROC od loňského vítěze Sébastiena Loeba, který dosáhl nejlepšího času se strojem Polaris RZR Pro XP?

Za volantem přeplňovaného RZR Pro XP si v offroadových částech soutěže závodníci jistě užijí maximální zábavu a poznají opravdový adrenalin především díky silnému motoru o výkonu 181 koní, který je nejrychlejší pohonnou jednotkou ve třídě AWD. Jeho kvality zvýrazní speciální výbava, jako jsou extrémní pneumatiky s hroty, zaručující impozantní přilnavost a zrychlení. Model Pro XP, vybavený nejinteligentnějším a aktivním systémem odpružení Polaris DYNAMIX 2.0 a elektronickými tlumiči FOX 2.5 nabídne na sněhu a ledu ve švédském Pite Havsbad bezkonkurenční zážitek z jízdy.

Vozidla Polaris – včetně řady sněžných skútrů, čtyřkolek a side-by-side – budou také zajišťovat nezbytnou práci v zákulisí Race of Champions, přičemž všechna budou vybavena řadou užitečných dílů a příslušenství, jako jsou pluhy a kabinové sestavy, aby pomohla zvládnout tuto rozsáhlou akci a poradila si se sněhem a ledem.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o značce Polaris a technologiích, schopnostech a klíčových vlastnostech jejích vozidel, je ideální příležitostí navštívit místní výstavu Polaris Sweden, pozdravit prodejce a objevit nejnovější a nejlepší vozidla, která Polaris nabízí. Mladší generaci – dětem ve věku od 9 do 13 let – Polaris nabídne exkluzivní příležitost vyzkoušet si ATV řady Youth v zabezpečené, oplocené testovací zóně.

Nenechte si také ujít kaskadérskou show s Jonasem Hedbergem, který předvádí svůj slavný backflip v Polarisu RZR a další velkolepé kaskadérské kousky.

Race of Champions + Polaris Off Road Competition

Polaris spouští exkluzivní soutěž pro držitele vstupenek na závod Race of Champions a poskytne jednomu šťastnému výherci příležitost stát se spolujezdcem jednoho ze slavných závodníků v Polaris RZR Pro XP. To je zážitek, který si nesmíte nechat ujít!  Chcete-li se zúčastnit soutěže nebo se jen dozvědět více o Race of Champions, navštivte webovou stránku Polaris Race of Champions zde.

O závodu Race Of Champions

Race Of Champions (ROC) je významným motoristickým podnikem světové úrovně. Již 30 let nabízí divákům a mistrům světa jedinečné „head-to-head“ souboje ve vyrovnaných podmínkách, ze kterých nakonec vzejde jako vítěz ten nejlepší z nejlepších na světě. ROC se stěhuje po exotických místech a čerpá z různých disciplín od Formule 1, IndyCar a NASCAR přes World RallyCross až po MotoGP.

Odkaz na video #ROCSweden: www.raceofchampions.com/video-snow-ice-intro-clip