Společnost ADATA přináší na veletrh CES 2024 neomezené udržitelné inovace

 “Inovace pro budoucnost”

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, oznamuje svou účast na veletrhu Consumer Electronics Show 2024 se svou herní značkou vysoce výkonných elektronických zařízení XPG, značkou průmyslových vestavných úložišť ADATA Industrial a dceřinou společností ATrack Technology, která se zabývá telematickými produkty a službami. Letošním tématem, jež se bude odrážet na stánku společnosti ADATA, bude “Inovace pro budoucnost”. Stánek naleznete od 9. do 12. ledna na adrese Titian # 2306, The Venetian, Las Vegas, USA.

Společnost ADATA představí tři hlavní tematické výstavní sektory, aby demonstrovala své odhodlání prezentovat celou řadu produktů a řešení, včetně sekce “Odborníci na udržitelnost a chlazení”, která prezentuje špičkový vývoj v oblasti chlazení SSD disků 5. generace a celou řadu ekologických úložných produktů vyrobených z recyklovaných materiálů. Výstavní plocha “Chytré bydlení” představí inovativní produkty a průmyslová řešení pro umělou inteligenci a edge computing. ADATA Industrial vytváří špičkové paměťové moduly CXL (Compute Express Link) a ATrack Technology nabízí komplexní řešení zahrnující lokalizační a zobrazovací funkce. A konečně, kromě představení chytré pracovní stanice XPG DEFENDER WS XXL AI, představí sektor “XPG Xtreme Gaming” novou řadu herních šasi, tepelná řešení, celou řadu napájecích zdrojů, nejnovější generaci herních notebooků a periferií. Společnost ADATA zve zákazníky z celého světa, aby se přišli na výstavu osobně podívat!

Výstava “Odborníci na udržitelnost a chlazení” představí nejvýkonnější patentovaná řešení chlazení SSD a udržitelných ekologických úložišť v oboru

Společnost ADATA, která dodává nejlepší řešení chlazení pro vysokorychlostní SSD disky, vytvořila nejchladnější SSD disk na trhu! SSD disk Project NeonStorm Gen5 je dokonalou kombinací dvouvrstvých vzduchových kanálů z hliníkové slitiny a systému kapalinového chlazení se dvěma ventilátory. Tento systém snižuje teplotu SSD o více než 10 % ve srovnání s SSD Gen5 bez ventilátorů a umožňuje stabilní a nepřetržitý výkon čtení/zápisu až 14 000/12 000 MB/s. Kromě toho nabízí SSD LEGEND 970 Gen5 lepší účinnost rozptylu tepla díky patentovaným extrudovaným hliníkovým žebrům, krystalizaci povrchu a vestavěnému ventilátoru. Externí SSD disk SE920 USB4 využívá výsuvný kryt, mikroventilátor a patentovanou technologii rozptylu tepla, díky čemuž dosahuje rychlosti nepřetržitého čtení až 3 800 MB/s.

Jako odraz přístupu společnosti k udržitelnému managementu uvede ADATA v novém roce na trh ekologické úložné produkty, flash disky Project ECO Flip a Project ECO Refresh. Obaly těchto produktů využívají recyklované materiály a při jejich výrobě vzniká o 85 % méně emisí oxidu uhličitého než při předchozích výrobních postupech. Očekává se, že tato řada produktů bude balena s použitím materiálů certifikovaných FSC (Forest Stewardship Council). Řada ECO společnosti ADATA je šetrná k životnímu prostředí zvenčí i zevnitř a je důkazem implementace firemní filozofie ESG společnosti ADATA.

Výstava “Chytré bydlení ” představí inovativní technologie pro spotřebitele a profesionály a zároveň přední trendy v oblasti umělé inteligence

V reakci na rychlý rozvoj umělé inteligence a chytrého bydlení uvedla společnost ADATA Technology na trh řadu produktů, které ztělesňují “chytrý život” pro spotřebitele i profesionály. Jako lídr v oboru paměťových karet byla společnost ADATA oceněna cenou Best Choice 2023 za svou paměťovou kartu SD 7.0 Express. Dále uvedla na trh paměťové karty SD 7.1 microSD Express a SD 8.0 Express, které umožňují čtení/zápis rychlostí 1 600/1 300 MB/s. Tyto paměťové karty nabízejí výkon srovnatelný s SSD a rozjedou váš chytrý život na plné obrátky!

Vysoce efektivní a odolná řešení pro ukládání dat se stala důležitým trendem v odvětvích souvisejících s umělou inteligencí. Společnost ADATA je lídrem v oboru a uvádí na trh paměťové moduly CXL, které rozšiřují kapacitu serverové paměti až na 16 TB a zlepšují hardwarové limity pro AI a HPC. Vystavuje také první průmyslově přetaktovaný modul R-DIMM (Registered DIMM) s taktovací rychlostí až 6400 MB/s, který přináší průmyslovou paměť do oblasti přetaktování. Kromě toho společnost ADATA Industrial představila celou řadu paměťových produktů BiCS5 3D(e)TLC a SSD disků podnikové úrovně s vysokým DWPD, čímž demonstrovala své silné produktové portfolio a exkluzivní možnosti výzkumu a vývoje, splnila klíčové technické požadavky pro vertikální aplikace související s umělou inteligencí a zároveň poskytla vysokorychlostní řešení s velkou kapacitou a nízkou latencí pro Edge Computing. Kromě toho, aby společnost ADATA uspokojila efektivní výpočetní a zpracovatelské potřeby serverů, pokud jde o velké objemy dat, uvedla na trh také extrémně výkonné SSD disky PCIe Gen5 podnikové třídy ve formátech EDSFF E3.S/E1.S, které jsou vybaveny řadičem Montitan™ SM8366 a podporují šifrovací mechanismus TCG OPAL a technologii ochrany proti vypnutí, aby bylo zajištěno hladké připojení serveru při vysokém toku dat a poskytovaly silný a stabilní bezpečnostní mechanismus.

ATrack Technology vystaví komplexní řešení kombinující určování polohy pomocí GPS a vidění pomocí umělé inteligence, jakož i produktové řady pro sledování majetku a spotřebitelů, které vytvářejí novou hodnotu pro telematiku v oblasti správy majetku a osobní bezpečnosti. Jako vrchol dokonalosti vyniká chytrá palubní kamera ATrack AW500 s umělou inteligencí, která integruje nejmodernější hardware a schopnosti umělé inteligence a přináší upozornění na nebezpečné chování a asistenci při řízení. To nejen zvyšuje bezpečnost, ale také zvyšuje přehled a efektivitu servisních vozových parků. Zařízení ATrack s robustním výpočetním výkonem rozšiřují své uplatnění i na průmyslové oblasti, zahrnující pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS) a systém sledování řidiče (DMS).

Společnost ATrack integruje přesné satelitní určování polohy, bezdrátovou komunikaci LTE a vlastní technologii pro úsporu energie s vysokou účinností a vytváří tak řešení pro správu majetku vhodná pro dlouhodobý a vysokofrekvenční přenos informací. Kromě kompaktního zařízení pro sledování majetku AS300 vystavovaného na veletrhu CES nabízí společnost ATrack také řešení pro sledování majetku, jako je vodotěsné zařízení AS500 s dlouhou výdrží a zařízení AS700 se solárním napájením, která jsou ideální pro logistiku chladicího řetězce a sledování kontejnerů.

“XPG Xtreme Gaming” je špičkou v oboru s nejvyšším výkonem v druhé generaci pracovní stanice Project Zeus AI

Výstava “XPG Xtreme Gaming” zdůrazňuje oddanost značky inovacím a špičkovému výkonu v oblasti vývoje herního hardwaru i softwaru. Tři hlavní části tohoto sektoru jsou “XTREME PERFORMANCE WORKSTATIONS”, “XTREME PERFORMANCE GEAR” a “XTREME SAGA, XTREME STYLE”, herní periferie a notebooky. XPG představuje špičkový počítač nové generace Project Zeus II a ve spolupráci s expertem na vodní chlazení EKWB představuje demo XPG DEFENDER WS XL s umělou inteligencí, které představuje kompaktní design, na němž lze ale provozovat velké jazykové modely (LLM) se 150 miliardami parametrů, a XPG DEFENDER WS XXL. Novější z nich je vybaven dvěma digitálními titanovými zdroji XPG FUSION 1600 W, které poskytují 3200 W vysoce stabilního a vysoce účinného výkonu, a přídavnými chladicími komorami pro všechny nové technologické konfigurace.

Každý ze čtyř vystavených herních systémů představuje špičkový výkon a estetiku při stavbě spotřebitelských počítačů. V těchto sestavách je vystaveno několik působivých XPG produktů, včetně XPG INVADER X PRO s bezrámečkovým celoskleněným designem a XPG BATTLECRUISER II, který je nyní vybaven portem USB 4.0 na I/O panelu. Řada napájecích zdrojů kompatibilních s ATX 3.0, včetně vůbec prvního SFX zdroje XPG, který představuje nový standard pro možnosti napájení herního kalibru. V sekci XTREME PERFORMANCE GEAR najdete také řadu možností chlazení, jako je kompaktní chladič XPG HYBRID COOLER, který přináší výkon kapalinového chlazení AIO ve velikosti vzduchového chladiče. Na čerpadle můžete vidět krásný model XPG LEVANTE PRO s 3,5″ LCD displejem, který poskytuje údaje o monitorování systému v reálném čase. Jelikož je ADATA přední světovou značkou v oblasti pamětí, uvidíte letos samozřejmě i paměti XPG DRAM. Project NeonMax je paměťový modul DDR5 s neuvěřitelnými 60 % plochy schopné vyzařovat světlo, což představuje největší RGB svítící plochu na jednom paměťovém modulu DRAM v oboru.

V reakci na trend trhu počítačových systémů s umělou inteligencí uvedla společnost XPG na trh herní notebooky s procesory INTEL 14. generace a grafickými kartami NVIDIA Ada Lovelace, XENIA 16X a modernizovaný notebook XENIA 15G. Pro zdůraznění DNA společnosti ADATA bude XENIA 15G jako první na světě obsahovat ohromující 24TB SSD a 96GB DRAM v jediném konkurenceschopném notebooku, který vás připraví na budoucnost výpočetní techniky. Návštěvníci si také mohou vychutnat vysoce kvalitní zvuk se sluchátky XPG PRECOG STUDIO navrženými s konektory 4,4 mm a USB-C. Ekosystém bezdrátových periferií XPG Xtreme Saga s tématikou XPG MOJO navíc využívá technologii Ultra Wide Band a jeho bezdrátová myš poskytuje nejrychlejší a nejpřesnější rychlost odezvy 8K v oboru. Prostřednictvím bezdrátových konektorů lze snadno nastavit personalizované bezdrátové myši, sluchátka a klávesnice podle preferencí hráčů, což symbolizuje ducha značky XPG, který je pro hráče na prvním místě, a slibuje představit nejpokročilejší bezdrátový ekosystém herních periferních zařízení v oboru.

Zážitky bez zpoždění – ADATA zahajuje online výstavu “Inovace pro budoucnost” z veletrhu CES 2024

Společnost ADATA Technology rovněž zahajuje online výstavu CES, aby umožnila globálním spotřebitelům seznámit se s inovativními produkty ADATA bez geografických nebo časových omezení. Spotřebitelé po celém světě se navíc mohou zúčastnit akce “Discover Your Superpower” online, a to ode dneška až do 25. ledna 2024. Vyberte si svůj oblíbený produkt, objevte svou superschopnost a získejte možnost vyhrát jednu z pěti dárkových karet Amazon v hodnotě 50 USD. Buďte lídrem neomezených inovací a směřujte k udržitelnému životnímu stylu společně se společností ADATA! Další podrobnosti naleznete na webových stránkách ADATA 2024 CES “Innovate for the Future” – https://event.adata.com/CES2024/en

【ADATA 2024 informace o výstavě na CES】

Místo konání výstavy: Level 2, Venetian, Las Vegas.

Číslo stánku: Titian # 2306