Snadný přístup k vašemu počítačovému příslušenství jediným kabelem pomocí Toshiba dynadock™ V3.0

Univerzální dokovací stanice USB 3.0 pro snadnou konektivitu

dynadock V3.0 multiscreen front Dynadock V3.0_back Dynadock V3.0_back_right Dynadock V3.0_front right

Tisková zpráva s technickými parametry v češtině
Tisková zpráva s technickými parametry ve slovenštině 

Společnost Toshiba Europe GmbH rozšiřuje své portfolio inteligentního a komfortního počítačového příslušenství – uvádí novou univerzální dokovací stanici USB 3.0 – dynadock™ V3.0. Tato kompaktní, tenká a stylová minimalistická dokovací stanice zlepší konektivitu a multimediální možnosti počítače s operačním systémem Windows®, aniž by bylo zapotřebí změti kabelů. Zabudovaná digitální Full HD videokarta umožní uživatelům připojení externího HD displeje. Díky celkem šesti USB portům, z nichž dva jsou USB 3.0 pro velmi rychlé přenosy dat, je možné připojit množství počítačových periferií a digitálních hraček. V Evropě se dynadock™ V3.0 začne prodávat již v prvním čtvrtletí roku 2013.

HD video a prostorový zvuk

Poptávka spotřebitelů po rozšíření počtu portů jejich počítače je na vzestupu. Počítače jsou stále menší a tenčí a počet digitálních doplňků stále roste. Dynadock™ V3.0 rozšiřuje s využitím jediného kabelu možnosti připojení dalších příslušenství k notebooku. Navíc umožní obsluhu zvukových a obrazových periferií, kterými je obklopeno mnoho současných počítačových uživatelů. Jednotka je pro připojení digitálního displeje vybavena rozhraním HDMI®. Jeho prostřednictvím si snadno můžete rozšířit pracovní plochu notebooku o připojený externí HD monitoru nebo televizor s rozlišením až 2 048 × 1 152 bodů. Dynadock™ V3.0 je také přes digitální rozhraní HDMI® kompatibilní s prostorovými audiosystémy 5.1 a má vestavěn i 3,5 mm analogový stereo konektor. Poskytne tak skutečně multimediální zážitek. 

Chytrý a pohodlný centrální hub

Dynadock™ V3.0 umožňuje uživatelům počítačů s využitím jediného USB portu notebooku snadno připojit všechna běžně používaná periferní zařízení najednou. Tímto způsobem získají okamžitý přístup k nepostradatelným zařízením, jako je například externí pevný disk, tiskárna, optická mechanika, skener a mnoho dalších. Oba přední konektory USB 3.0 se mohou pochlubit technologií Toshiba Sleep-and-Charge, která umožní uživatelům snadno nabíjet chytrý telefon, fotoaparát nebo MP3 přehrávač, i když bude notebook vypnutý nebo odpojený. To vše dělá z dokovací stanice dynadock™ V3.0 inteligentní a komfortní centrální rozbočovač, který vám umožní zachovat organizovaný a čistý pracovní prostor.