Seznamte se s Blu-ray přehrávačem nové generace Toshiba BDX6400KE s funkcí zvýšení rozlišení obrazu téměř na Ultra HD

 • Pokročilá technologie tzv. upscalingu přináší kvalitní obraz blízký rozlišení Ultra HD
 • Umožňuje 3D přehrávání na 3D televizoru pro skutečně působivý zážitek jako v kině
 • Elegantní a kompaktní design, portál Toshiba Cloud s širokými možnostmi připojení přes vestavěnou Wi-Fi® a technologii Wi-Fi® Miracast

BDX6400KE_right_vertical BDX6400KE_left BDX6400KE_front BDX6400_Combi

Společnost Toshiba Europe GmbH oznamuje příchod Blu-ray přehrávače nové generace BDX6400KE, který dokáže zvýšit rozlišení téměř na Ultra HD a dosáhnout tak neuvěřitelně vysoké kvality obrazu1 a přehrávat filmový obsah ve 3D a realistických detailech. Díky Wi-Fi® rozhraní, streamovací technologii Wi-Fi® Miracast™ a kompaktnímu stylovému designu, který se pohodlně vejde do obývacího pokoje, bude přehrávač BDX6400KE perfektním doplňkem jakéhokoli domácího kina.

Nový standard pro upscaling přináší novou úroveň kvality obrazu

Technologie upscalingu od Toshiby umožňuje uživatelům sledovat jejich oblíbené filmy a televizní programy na televizorech s rozlišením 3 840 × 2 160 bodů (například řada Toshiba L9) v kvalitě blížící se Ultra HD. Tato nová úroveň jemnosti obrazu přináší realističtější detaily, zářivé barvy a absolutně čisté podání již existujícímu obsahu1. To je možné díky obnově hran a vylepšení detailů, které vytváří bezprecedentní úroveň přesnosti obrazu.

3D zážitek, který vás pohltí

3D Blu-ray přehrávač BDX6400KE je o krok dál směrem do realističtějšího světa zábavy. Dokáže přehrát 3D obsah na jakémkoliv 3D televizoru. Díky tomu se uživatelé zapomenou ve světě, který má realistickou podobu, vyšší detaily a ostrý a živý obraz. Uživatelé se mohou ponořit do kouzla 3D filmu v pohodlí domova a plně si vychutnat vše od akčních scén, sportovních přenosů, filmů až po realistické dokumenty.

Široké možnosti připojení díky zabudované Wi-Fi® a technologii Miracast

Přehrávač Toshiba BDX6400KE nabízí celou řadu možností připojení včetně technologie Wi-Fi® Miracast, která umožňuje uživatelům bezdrátově sdílet obsah mezi zařízeními. Obsah může být streamován z telefonu nebo tabletu přímo do televizoru pomocí technologie Wi-Fi® Direct. Nemusíte se tak dívat na videa, poslouchat hudbu nebo hrát hry na maličké obrazovce. Díky zabudované Wi-Fi® mají uživatelé přístup do jejich domácí bezdrátové sítě a do portálu Toshiba Blu-ray™, který mohou využít pro online zábavu – například pro sledování videí na YouTube ® nebo prohlížení fotografií na webu Picasa®.

Tenké a elegantní provedení, stojan pro uložení na výšku

Díky modernímu, jednoduchému a decentnímu designu se přehrávač BDX6400KE hodí do každého moderního obývacího pokoje. Skládá se z černého těla se stříbrně pískovanou horní částí a svým designem doplňuje stávající televizory Toshiba. Po přidání stojanu lze BDX6400KE provozovat ve svislé poloze, což se hodí například tam, kde je nedostatek prostoru.

Zvuk v HD kvalitě

Kvalitě obrazu u přehrávače BDX6400KE skvěle odpovídá i jeho zvukové podání. Díky funkcím Dolby® True HD Sound a DTS® HD Sound je zaručena 100% bezztrátovost zvukového přenosu – výstup je identický jako originální studiová nahrávka. S tak čistým, ostrým a přirozeně znějícím zvukem se uživatelé plně ponoří do realističtějších zážitků.

Blu-ray přehrávač Toshiba BDX6400KE bude k dispozici v Evropě v průběhu čtvrtého čtvrtletí 2013.

Blu-ray přehrávač Toshiba BDX6400KE Blu-ray:

 • Rozlišení: zvýšení (upscaling) téměř na Ultra HD
 • 3D Blu-ray Disc™ přehrávač
 • Možnosti připojení: zabudovaná Wi-Fi®, Wi-Fi® Miracast™, DLNA, 1× USB port, HDMI® výstup 1080i/1080p/2160p; HDMI-CEC®
 • Portál Toshiba Cloud s funkcemi YouTube® Leanback a Picasa®
 • Zvuk: technologie Dolby® True HD, Dolby® Digital Plus a DTS® HD Sound
 • Video: výstup 1080p/24; upscaling na 480p – 576p – 720p – 1080p – 2160p
 • Kompaktní design se stojanem pro provoz na výšku
 • Barevné provedení: černé tělo se stříbrně pískovanou horní částí a osvětlenými dotykovými ovládacími prvky
 • Rozměry: 190 × 190 × 45 mm (š × v × h)

 

1 Pro zobrazení obsahu je zapotřebí Ultra HD televizoru. Výsledky upscalingu se mohou lišit v závislosti na datovém toku zdrojového materiálu.