Qosmio X870 a Qosmio X870 3D: dva notebooky, které uspokojí i nejnáročnější hráče

Nové herní notebooky Toshiba Qosmio obsahují nejnovější zobrazovací a zvukové technologie.

Tisková zpráva ke stažení
Tlačová správa ke stažení

Praha, Česká republika, 26. března 2012 – společnost Toshiba Europe GmbH představila svou novou vlajkovou loď – nový herní notebook Qosmio X870 a modelovou variantu Qosmio X870 3D. Notebook je navržen tak, aby naplnil potřeby náročného hráče a nabízí kombinaci čistého herního výkonu, vynikající kvality obrazu a brilantního zvuku. Qosmio X870 používá pro vynikající grafické podání HD+ displej o úhlopříčce 43.9cm (17,3”) a Qosmio X870 3D přichází s 43.9cm (17,3”) Full HD displejem s nejnovější třírozměrnou technologií NVIDIA 3D Vision® Active Shutter a brýlemi. Herní notebooky mají tmavě stříbrný kovový kryt s jasně červenými detaily a červené podsvícení klávesnice. V Evropě budou k dostání v průběhu druhého čtvrtletí roku 2012.

Qosmio X870 – notebooky na míru pro herní nadšence
Notebook Qosmio X870 je poháněn nejnovější technologií Intel® Quad-core a nejnovější generací GPU NVIDIA. Díky až 32 GB RAM zvládá i ty nejnáročnější herní požadavky s lehkostí. Notebook Qosmio X870 může obsahovat velkokapacitní HDD nebo hybridní pevný disk s SSD, který zaručí bezkonkurenčně rychlou odezvu a rychlé načítání aplikací.

Qosmio X870 3D: Excelentní zážitky z hraní ve 3D
Díky technologii NVIDIA 3D Vision 2 zobrazuje notebook 3D obraz na 43.9cm (17,3”) Full HD displeji ve vynikající kvalitě a s úžasnou hloubkou s rychlou dobou odezvy pouhých 5 ms. Qosmio X870 3D je dodáván s nejnovějšími brýlemi NVIDIA 3D Vision podporujícími NVIDIA LightBoost™. Ty umožňují uživatelům sledovat až dvakrát jasnější 3D obraz oproti konvenčním 3D zobrazovacím technologiím. Navíc umožňují hluboký herní 3D zážitek díky čočkám, které jsou větší než u první generace. Tím je zabezpečeno zobrazení širšího úhlu a účinnější filtrování okolního osvětlení.

Bohaté zážitky díky prostorovému zvuku
Modely Qosmio X870 jsou vybaveny výkonnými stereo reproduktory 2×2 harman/kardon®, ukrytými pod reproduktorovými mřížkami stejné značky. Reproduktory podporují technologii Slipstream, která přehrává plné basy na nejvyšší výkon bez zkreslení. Kromě toho jsou oba notebooky dodávány s aplikací SRS Premium Sound 3D™, která přináší ještě lepší a živý zážitek z prostorového zvuku.

Užijte si 3D i na velké televizní obrazovce
Oba modely, Qosmio X870 a Qosmio X870 3D, jsou ideálními partnery jakékoli 3D-TV. Jejich rozhraní HDMI® umožňuje přehrávání 3D obsahu uloženého na notebooku nebo na optickém disku přímo na 3D televizi a umožňuje tak uživatelům vychutnat si 3D hry a videa na velké obrazovce. Kromě toho oživí Qosmio X870 2D obsah o třetí rozměr a zobrazí jej pak jako 3D film na připojené 3D-TV.

Herní design
Spojení červených detailů a tmavého hliníkového šasi s texturovaným povrchem dává notebookům Qosmio X870 skutečnou identitu pravého herního stroje. Tmavě stříbrný kovový povrch kontrastující s jasně červenou konstrukcí hliníkového rámečku a velké červeně podsvícené logo Qosmio jasně dokazují status prémiového notebooku. Jemné linie se zaoblenými hranami dotváří elegantní vzhled. Červeně podsvícená klávesnice umožňuje bezproblémové hraní i v tmavém prostředí.

Všechny ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Toshiba je celosvětovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií. Výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnuje digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 730 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz