QNAP vydává zálohovací řešení SaaS, Boxafe verze 2.0 pro Microsoft 365® a Google™ Workspace, včetně nových funkcí a licenčních zásad

Upgrade na Boxafe 2.0, který posílí plány podnikového zálohování/obnovy pro Google™ Workspace a Microsoft 365®.

Společnost QNAP® Systems, Inc. vydává Boxafe verze 2.0, zálohovací řešení pro Google™ Workspace a Microsoft 365®, včetně nových funkcí a licenčních plánů zaměřených na podniky. Podniky a poskytovatelé řízených služeb mohou snadno využít Boxafe k ochraně dat SaaS před nepředvídanými katastrofami, které by mohly způsobit nenapravitelné škody.

Hlavní funkce

  • Záloha na NAS či cloud: Zálohujte data SaaS nejen do lokálního QNAP NAS, ale také na lokální servery nebo do cloudového systému QuTScloud (bude brzy podporováno).
  • Záloha subdomén: I když organizace mají několik firemních domén/subdomén, nástroj Boxafe uživatelům umožňuje zálohovat data napříč všemi subdoménami spolu s hlavní doménou přes jediné uživatelské rozhraní.
  • Úlohy a oprávnění: Pracovníci IT mohou efektivně spravovat tisíce zaměstnaneckých účtů SaaS a zároveň zabezpečit osobní data flexibilním určením oprávnění k úlohám zálohování/obnovení, například globálního správce, správce domény, auditora a přizpůsobených uživatelských rolí.
  • Vylepšená správa zálohování: Zatímco předchozí verze Boxafe ukládaly záložní data do skryté cesty ve svazcích NAS, kde je nainstalována aplikace Boxafe, verze 2.0 podporuje zálohování do uživatelsky definovaných umístění. Zahrnuje zálohování do lokálního prostoru nebo vzdáleného úložiště prostřednictvím iSCSI. Aby byla zajištěna bezpečnost dat, záloha dat se uchovává i v případě, že uživatelé Boxafe odinstalují.
  • Přístupové protokoly: Uchovávejte podrobné protokoly všech aktivit provedených pomocí Boxafe a chraňte firemní data před nesprávným zacházením.
  • Sekundární zálohování pro zdvojenou ochranu: Boxafe 2.0 usnadňuje ochranu dat díky podpoře snadného sekundárního zálohování pomocí funkce Hybrid Backup Sync a funkce opětovného propojení se stávajícími záložními daty. V závislosti na požadavcích mohou uživatelé data obnovit kompletně nebo granulárně. Uživatelé mohou provést obnovu s přepsáním původních dat, nebo data uložit do nové složky.

Licenční plány z Boxafe 2.0

Společnost QNAP nabízí různé licenční plány, které splňují požadavky uživatelů. Pro větší úsporu jsou k dispozici roční licence. Licenční plán naleznete v Software Store nebo kontaktujte prodejní oddělení s žádostí o cenovou nabídku.

Uživatelé by měli před upgradem na verzi 2.0 zvážit dopad nových licenčních plánů, protože tento upgrade nelze vrátit zpět.

Pro Google Workspace Pro Microsoft 365
Zdarma 0 USD pro 30 uživatelů
+ 10 sdílených disků
0 USD pro 30 uživatelů
+ 10 webů SharePoint
+ 5 týmů v Teams
Trial 0 USD pro 1 000 uživatelů
+ Neomezený počet sdílených diskůDo 30 dní
0 USD pro 1 000 uživatelů
+ Neomezený počet webů SharePoint
+ Neomezený počet skupin TeamsDo 30 dní

Další informace najdete na adrese www.qnap.com.