QNAP představuje adaptér QNA-UC5G1T USB 3.0 na 5GbE

Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP), přední dodavatel úložných, síťových a výpočetních řešení, dnes představila adaptér QNA-UC5G1T USB 3.0 na 5GbE, který uživatelům umožňuje přidat do svých počítačů a zařízení NAS konektivitu 5 GbE/ 2,5 GbE/ 1 GbE/ 100 MbE prostřednictvím USB 3.0. Uživatelé díky QNA-UC5G1T mohou snadno vylepšit rychlost sítě, když použijí stávající kabel kategorie 5e ke zvýšení rychlosti přenosu souborů a pracovní efektivity.

Obrázky ve vysokém rozlišení: https://marketing.qnap.com/download/5939/?version=qna-uc5g1t

Domácí i podnikoví uživatelé vyžadují větší šířku pásma, aby mohli využívat vysoce výkonné systémy a vyšší rychlosti internetu. Praktický adaptér QNA-UC5G1T lze snadno spárovat s QNAP 10GbE přepínačem, čímž doma nebo v kanceláři vznikne vysokorychlostní síťové prostředí, které výrazně vylepší rychlost sítě a výkon aplikací,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Adaptér QNA-UC5G1T je užitečný také pro přidání konektivity Ethernet do moderních notebooků, které nemají integrované síťové porty.“

Adaptér QNA-UC5G1T lze připojit k dalším zařízením pomocí kabelu USB typu A nebo typu C. Je to zařízení, které se vejde do dlaně, a je pasivně chlazené pro snadné a dlouhodobé používání.

Poznámka:

  • Systémy Windows 10, 8.1, 8, 7 vyžadují ovladač. Klikněte sem pro stažení ovladače.
  • Podpora macOS bude přidána v budoucí verzi. Klikněte zde pro manuální instalaci ovladače Aquantia® AQC11U.
  • Linux: Podporuje linuxové jádro 3.10, 3.12, 3.2, 4.2 a 4.4. Vyžaduje ovladač Aquantia® AQC11U. Klikněte sem pro stažení ovladače.
  • QNAP NAS: Vyžaduje se QTS 4.3.6 (nebo novější).

Klíčové specifikace
Řadič: AQC111U
I/O: 1 x USB 3.0 typu C; 1 x port 5GbE/NBASE-T
0,2m kabel USB 3.0 typu C – typu A

Dostupnost
Adaptér řady QNA-UC5G1T USB 3.0 na 5GbE bude brzy k dostání. Další informace můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.