Připojte se ke společnosti ADATA a herní značce XPG na veletrhu CES 2023 a seznamte se s nejnovějšími inovacemi

Herní periferie, oceňované komponenty a průmyslová řešení

Společnost ADATA Technology, přední světový výrobce paměťových modulů, a herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, oznamují, že se zúčastní veletrhu CES 2023, kde představí řadu nových produktů na téma “Make it Fusion, Make it Xtreme!”.  Hlavním produktem, který zde bude představen, je napájecí zdroj XPG FUSION 1600W Titanium vyvinutý ve spolupráci se společností Delta Electronics. Představeny budou i další působivé napájecí zdroje, rovněž vybavené nejnovějšími rozhraními ATX 3.0 a PCIe 5.0, jako jsou například řady XPG CYBERCORE II a CORE REACTOR II.

ADATA představí také působivé výrobky v dalších kategoriích, například SSD XPG PCIe Gen5, který nabízí patentovaný design pro odvod tepla, až 8 TB úložného prostoru a rychlost čtení/zápisu až 14 000 MB/s. Kromě toho ADATA představí další paměťové a úložné produkty a také produkty zaměřené na hraní her, včetně nových počítačových skříní, speciální tematické počítačové sestavy a periferie.

ADATA představí také řešení pro dodavatele systémů a další komerční podniky. Techničtí nadšenci by rozhodně neměli propásnout paměťové moduly CXL (Compute Express Link). ADATA bude lídrem v oboru při uvádění této revoluční novinky na trh, kvůli které se rozhodně vyplatí navštívit letošní stánek ADATA/XPG.

Veletrh CES 2023 plný inovací

Společnost ADATA, známá po celém světě svými špičkovými produkty DRAM a SSD, bude mít na letošním veletrhu CES samozřejmě k dispozici působivé novinky v těchto kategoriích. Model ADATA SE920 již získal několik ocenění a pyšní se titulem “Nejrychlejší externí SSD disk na světě”. Díky struktuře USB4, přenosové rychlosti až 3 800 MB/s a patentované konstrukci pro odvod tepla není divu, že tento produkt získal ocenění CES 2023 Innovation Award, Taiwan Excellence Award a německou cenu Red Dot Award.

Stejně působivá bude na veletrhu CES i nová paměť XPG CASTER DDR5 DRAM. Tento paměťový modul má rychlost přenosu dat až 8 000 MT/s.  Nejenže je tato řada kompatibilní s nejnovějšími základními deskami Intel i AMD, ale podporuje také technologii Intel XMP 3.0, která umožňuje snadné přetaktování. Díky oceňovaným produktům společnosti ADATA budou vaše hry a aplikace běžet rychleji a plynuleji než kdykoli předtím.

Krásný design a špičkové funkce

Ačkoliv je ADATA bezkonkurenční ve výkonu, snaží se vytvářet i vizuálně atraktivní produkty. Na veletrhu CES 2023 bude k dispozici řada estetických a výkonných produktů, které si můžete prohlédnout. Jedním z nejpozoruhodnějších příkladů bude paměťový modul ADATA ACE 6400 DDR5. Kombinace špičkového výkonu a elegantního designu je natolik působivá, že tento produkt získal ocenění Japan Good Design Award. Takový produkt by se skvěle vyjímal v kombinaci se sadou bílých komponent a periferií XPG, z nichž řada bude na letošní výstavě také k vidění.

Paměťové moduly CXL

Společnost ADATA bude lídrem na trhu při uvádění paměťových modulů CXL (Compute Express Link) se systémovou kapacitou až 16 TB. Tyto výkonné jednotky umožní firmám a projektům všech velikostí a typů rychle zlepšit možnosti svých systémů exponenciálním rozšířením paměťových zdrojů. Tato výkonná novinka je vynikající volbou pro intenzivní výpočetní projekty, jako je vývoj umělé inteligence, edge computing či cloudové servery.

Hrajte stylově s XPG

Značka XPG v roce 2023 posune svůj design na další úroveň díky několika vizuálně ohromujícím vylepšením hardwaru. Počítačová skříň XPG BATTLECRUISER II E-ATX přebírá vysoce ceněnou skříň první generace s ikonickými čtyřmi panely z tvrzeného skla a přidává k ní světelné efekty ARGB. Na veletrhu CES si budete moci prohlédnout toto působivé vylepšení s vlastními světelnými efekty, které jsou možné díky bezplatnému softwaru XPG PRIME.

Hlavní tvář značky XPG, Meru, budeme moci v budoucnosti vidět na mnohem větším počtu produktů. Letos XPG představí i edici MERA EDITION GEAR. Tato speciální řada produktů zahrnuje modely komponentů z několika kategorií, které buď obsahují tvář Mery, nebo jsou inspirovány jejím ikonickým stylem. Například XPG LANCER RGB DDDR5 7200 DRAM Mera Edition má tvář Mery přímo na chladiči jednotky. K dispozici bude také šasi, náhlavní souprava, klávesnice, myš a podložka pod myš s motivem Mery. Díky XPG si hráči mohou vytvořit sestavy, které budou dobře vypadat i fungovat.

Společnost ADATA i její herní značka XPG zve všechny účastníky k návštěvě svého stánku na veletrhu CES 2023. Pro ty, kteří se nemohou akce zúčastnit osobně, připravili také podrobné webové stránky a videopřehlídku nejvýznamnějších produktů, které budou na letošní akci představeny. Kliknutím na odkaz ZDE nebo naskenováním QR kódu získáte nejnovější zprávy společnosti ADATA o veletrhu CES 2023 a informace o speciální soutěži v rámci veletrhu CES 2023.

Navštivte XPG a ADATA na veletrhu CES 2023

Kde: Tech West – Venetian

Číslo stánku: Titan #2202