POCO nastavuje novou laťku s vlajkovou lodí POCO F4 GT a zve na POCO MANII


POCO představuje mobilní telefon POCO F4 GT, bezdrátová sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition a chytré hodinky POCO Watch pro pohlcující a prvotřídní uživatelský zážitek.

Značka POCO, oblíbená mezi mladými světovými technologickými nadšenci, oznamuje celosvětové uvedení své nejnovější vlajkové lodi, smartphonu POCO F4 GT, spolu se sluchátky POCO Buds Pro Genshin Impact Edition a hodinkami POCO Watch, které jsou vůbec prvními AIoT produkty této značky.

Herní mobilní telefon POCO F4 GT naplňuje svůj potenciál a přináší působivý špičkový výkon s vlajkovým 4nm procesorem Snapdragon® 8 Gen 1, který je podpořen sofistikovanou technologií LiquidCool 3.0, plochým AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a 120W technologií HyperCharge. Sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition nabízejí uživatelům chytrých telefonů, zejména mobilním hráčům a fanouškům akční hry Genshin Impact, nejúžasnější zážitek z poslechu díky zcela novému designu, adaptivní potlačení hluku s umělou inteligencí a 28hodinové dlouhé výdrži baterie[1]. Dále jsou tu i nové hodinky POCO Watch s více než 100 fitness režimy, 24hodinovým sledováním srdečního tepu a výdrží baterie až 14 dní. POCO Watch jsou určeny pro milovníky fitness, kterým záleží na jejich osobním zdraví a pohodě[2].

„Jsme nadšeni, že dnes můžeme představit POCO F4 GT. Díky nekompromisnímu uživatelskému zážitku za překvapivě dostupnou cenu věříme, že tento smartphone bude každodenním potěšením pro všechny mladé technické nadšence a hráče,“ řekl Angus Ng, vedoucí produktového marketingu značky POCO Global. „S radostí také první řadu AIoT produktů, počínaje sluchátky POCO Buds Pro Genshin Impact Edition a hodinkami POCO Watch. Naší nejvyšší prioritou je vždy uspokojovat potřeby různých spotřebitelů rozšiřováním našeho portfolia produktů.“

POCO F4 GT: Herní smartphone s nepřekonatelným výkonem 

Se špičkovým 4nm procesorem Snapdragon® 8 Gen 1 a osmijádrovým procesorem s frekvencí 3,0 GHz si POCO F4 GT získá technicky zdatnou mládež a náruživé hráče. Tato sestava zvyšuje výkon CPU o 20 % a výkon GPU až o 50 %. POCO F4 GT také nabízí plnohodnotnou operační paměť LPDDR5 s rychlostí až 6 400 Mb/s pro kratší dobu načítání spolu s vylepšenou pamětí UFS 3.1 ROM.

Klíčovým kritériem pro mobilní herní smartphone je efektivní řízení odvodu tepla. Požadavek na dlouhodobý provoz malého zařízení může vést k nízkému výkonu. Z tohoto důvodu je POCO F4 GT vybaven nejnovější technologií LiquidCool 3.0, jedním z nejpokročilejších systémů chlazení v oboru. Systém chlazení s dvojitým VC o ploše 4 860 mm² dokáže snížit vysoké teploty pro lepší zážitky z hraní[3].

Přiložená 120W nabíječka s technologií HyperCharge plně nabije baterii o kapacitě 4700 mAh za 17 minut. Za provozu lze baterii nabít na 100 % za pouhých 27 minut[4]. Nejenže se POCO F4 GT vyznačuje rychlým dobíjením, ale díky funkci AdaptiveCharge i optimálně zachovává životnost baterie. Tato funkce zabraňuje přebíjení baterie v kritickém rozmezí 80 % až 100 % nabití[5].

Unikátní magnetická vysouvací tlačítka, která zvládnou až 1,5milionové stisknutí, byly testovány ve více než 100 populárních hrách[6]. To zajišťuje bezkonkurenční stabilitu, rychlou odezvu a odolnost. Pro dosažení prvotřídnějšího herního zážitku nabízí CyberEngine, jeden z nejlepších lineárních motorů dostupných ve smartphonu se systémem Android, více rozsahů vibrací. Mobilní telefon POCO F4 GT je připraven na vše, od dlouhých herních seancí až po každodenní užívání. Mimo herní režim lze tlačítka používat také jako zkratky pro rychlý přístup na cestách, například pro aktivaci fotoaparátu, nahrávání obrazovky nebo svítilny.

Stisknutím tlačítka mohou uživatelé zapnout obrazovku a nechat se unášet nejnovějším 6,67palcovým a 10bitovým plochým AMOLED displejem TrueColor, který v kombinaci s citlivým vzorkováním dotyku s frekvencí 480 Hz a obnovovací frekvencí až 120 Hz obrazovku oživí. Ať už hrajete hry nebo streamujete, obrazovka zobrazuje věrné barevné spektrum. POCO F4 GT také pracuje na současném zachování přesnosti barev při slabém osvětlení a zároveň využívá vysokofrekvenční PWM stmívání, aby chránil oči svých uživatelů během maratónských sezení u obrazovky. Displej POCO F4 GT stanovil a vyrovnal 15 rekordů ve výkonu displeje od Display Mate a je hodnocen jako obrazovka A+.

Značka POCO přidává na seznam inauguračních funkcí nejnovějšího zařízení ještě jednu službu. Uživatelé mohou využívat prémiový poprodejní servis, který nabízí jednorázovou bezplatnou opravu displeje během prvních 6 měsíců po zakoupení. Kromě toho bude v zařízení POCO F4 GT předinstalována předplatitelská služba YouTube, YouTube Premium. Služby YouTube Premium mohou zákazníci zdarma využívat po dobu dvou měsíců. To znamená dva měsíce offline sledování bez reklam a nepřetržitý přístup k video a hudebnímu obsahu napříč platformou Youtube.

Sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition: Pro ten nejúžasnější zážitek z poslechu

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition jsou speciálně navrženy pro fanoušky akční hry Genshin Impact. Od okamžiku zapnutí sluchátek uslyší fanoušci známá hlasová oznámení od ikonické postavy Klee. Stačí je vytáhnout z pouzdra inspirovaného Kleeho batohem, nasadit si je a ponořit se do hry.

Sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition využívají umělou inteligenci k automatické úpravě nastavení potlačení hluku na základě okolní úrovně hluku a denní rutiny uživatele. Ať už se jedná o poslech hudby, zábavu s přáteli nebo hektickou schůzku, tato sluchátka poskytují nejlepší kvalitu zvuku a nejvhodnější režim ANC pro uživatele. Během hovorů dokáže každé sluchátko díky pokročilému algoritmu umělé inteligence zajistit čistý a jasný zvuk i v tom nejhlučnějším prostředí.

Abyste dosáhli ještě intenzivnějšího zvukového výkonu, byl každý dodávaný zvuk vyladěn a zdokonalen profesionály, aby vytvořil dynamický zážitek. Vše od audioknihy až po rockovou operu je prezentováno s ostrým a čistým zvukem. Kompozitní 9mm dynamický měnič zaručuje, že uživatel získá přístup jak ke zpracování zvuku na té nejprofesionálnější úrovni, tak k tomu nejautentičtějšímu a nejpodrobnějšímu zvukovému efektu. Funkce detekce sluchátek v uchu navíc pozastaví zvuk při jejich vyjmutí, aby vám nikdy neunikl žádný tón. Zařízení je také voděodolné podle standardu IPX4, což zabraňuje poškození deštěm, potem a stříkající vodou.

Sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition jsou vyrobena tak, aby poskytovala nepřerušovaný zážitek z poslechu. Nabíjecí pouzdro vydrží až 28 hodin[7], a sluchátka lze nabít během 10 minut. Nabíjecí pouzdro lze nabíjet také bezdrátově. Sluchátka je také možné bez problému připojit ke dvěma zařízením. To znamená, že přepínání mezi chytrým telefonem a notebookem nebylo nikdy jednodušší.

Hodinky POCO Watch: Pro všechny fitness milovníky

Hodinky POCO Watch jsou vhodnou volbou pro fitness nadšence, kteří chtějí zvýraznit svůj styl a osobnost. Hodinky, které jsou k dispozici v různých barevných variantách, jsou skvělým a zároveň efektivním způsobem, jak sledovat své zdraví. Na 1,6palcovém dotykovém AMOLED displeji a v ultra tenkém rámečku se rozzáří ohromující jas. Uživatelé se mohou odlišit také díky více než 100 přizpůsobitelným ciferníkům hodinek. POCO Watch jsou více než jen módní záležitostí. Jde jim především o vaše zdraví a kondici.

Abyste mohli lépe sledovat své kondiční pokroky, například své životní funkce při běhu, nabízí Multi-system GPS větší přesnost při použití jednoho z více než 100 cvičebních režimů, jež jsou v hodinkách POCO Watch nainstalovány. Dokáže také rozpoznat, kdy uživatel vykonává různé aktivity od běhu na běžeckém pásu až po procházku venku. Ve spojení s funkcí monitorování spánku sledují POCO Watch i hladinu kyslíku v krvi. Spolu s těmito funkcemi se uživatelé mohou pomocí těchto hodinek dozvědět, jak nejlépe přizpůsobit svůj režim svému životnímu stylu.

Hodinky POCO Watch disponují baterií, jež vydrží až 14 dní. Když se baterie hodinek vybije, jednoduše je připojte ke snadno přenosné magnetické nabíječce a buďte připraveni na další dobrodružství.

Fotografie v tiskovém rozlišení naleznete zde:  https://drive.google.com/drive/folders/1j2lWalZuQb2e7DhZNr9igPb58XJ7biVs

Cena a dostupnost

POCO F4 GT se bude dodávat ve třech barvách: Stealth Black, Knight Silver a Cyber Yellow. K dispozici bude ve variantě: 12 GB + 256 GB.

12 GB + 256 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 16 999 Kč

POCO MANIA Happy Hours slevy až 3 500 Kč

Prvních 100 nejrychlejších zájemců však může POCO F4 GT (verze 12 + 256 GB) získat během POCO MANIA Happy Hours v rámci lokálního představení na oficiálním profilu značky na Facebooku už za 13 499 Kč (sleva 3 500 Kč).

POCO MANIA Happy Hours sledujte na live streamu 2. května od 17:30 zde: https://fb.me/e/1mFkDHg99

Taktéž se slevou 3 500 Kč pořídí zájemci během přenosu výkonný herní model POCO F3. Pokud si pospíší a budou mezi prvními 100 zájemci, získají jej za 5 999 Kč (běžná cena verze 6+128 GB je 9 499 Kč). Nejlevnějším telefonem v nabídce Happy Hours bude model POCO M3 Pro 5G za 3 999 Kč (běžná cena verze 4 + 64 GB je 5 299 Kč). V nabídce bude i letošní novinka POCO M4 Pro za 4 699 Kč (běžná cena verze 6 + 128 GB je 5 999 Kč).

Další slevy až o 2 000 Kč nabídne POCO MANIA od 2. do 15. května na Xiaomicesko.cz i u dalších vybraných prodejců.

POCO F4 GT bude v rámci této akce k zakoupení za speciální cenu 14 999 Kč (ve verzi 12 GB + 256 GB). Zlevněny budou i další modely POCO. Například osvědčené POCO M3 Pro 5G bude k mání za 4 699 Kč (běžná cena 5 299 Kč) a našlapané POCO X4 Pro 5G už za 7 299 Kč (běžná cena 7 999 Kč).

Nabídky vždy trvají pouze po uvedenou dobu nebo do vyprodání zásob. Počet zlevněných kusů je limitován.

Ceny a dostupnost sluchátek POCO Buds Pro Genshin Impact Edition a hodinek POCO Watch budou oznámeny později.

* Cena a dostupnost se může lišit na jednotlivých trzích a prodejních kanálech.

Dostupnost produktu a podrobné informace o prodeji ve vašem regionu naleznete na https://www.po.co/global/

[1] Podmínky testu životnosti baterie: Hlasitost sluchátek je nastavena na 50 %, režim kódování Bluetooth je AAC a funkce ANC a režim transparentnosti jsou v nastavení MIUI vypnuty. Skutečná doba používání se může lišit v závislosti na podmínkách používání, úrovni nabití a okolních faktorech.

[2] Údaje poskytly interní laboratoře. Skutečné funkce se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Funkce měření kyslíku v krvi (SpO₂) není určena k diagnostice, prevenci, monitorování, předvídání, prognóze jakéhokoli onemocnění, zkoumání fyziologických procesů ani k jiným lékařským účelům. Veškeré údaje a sledování by měly být používány pouze pro osobní potřebu. Pokud se necítíte dobře, spolehněte se na profesionální lékařské přístroje nebo vyhledejte pomoc lékaře.

Typický režim používání je měřen na základě: výchozího nastavení, sledování srdečního tepu nastavené na výchozí 30minutový interval, zapnutého sledování spánku (s vypnutým pokročilým sledováním), zapnutého celodenního sledování stresu, 2x denně měření kyslíku v krvi, zapnutého 24hodinového non-stop sledování kroků, 50 zobrazených oznámení každý den, 2 nastavených budíků každý den, 100krát denně zvednutí pro kontrolu obrazovky, jednou denně synchronizace dat s telefonem, 35minutového outdoorového sportování (se zapnutou GPS) každý týden.

[3] Údaje získané z interní laboratoře

[4] Údaje vycházejí z interního testování od 2 % do 100 % při hraní hry Mobile Legends: Bang Bang se zapnutým výkonnostním režimem a zapnutou podporou nabíjení. Skutečné výsledky se mohou lišit.

[5] Údaje vycházejí z interního testování. Skutečné výsledky se mohou lišit.

[6] Údaje vycházejí z interního testování.

[7] Celková výdrž baterie s nabíjecím pouzdrem, vypnuté potlačení šumu, hlasitost 50 %, kódování AAC.