PocketBook rozšiřuje rodinu stylových a cenově atraktivních tabletů o výkonné a plně vybavené modely SURFpad 3

PocketBook představuje výkonné nástroje pro mobilní práci, čtení i zábavu – tablety SURFpad s displejem o úhlopříčce 7“ a 10“ a čtyřjádrovým procesorem

Surfpad3_1 Surfpad3_2 Surfpad3_3 Surfpad3_4

společnost PocketBook představuje na veletrhu IFA v Berlíně dva nové stylové tablety SURFpad 3 se systémem Android 4.2, které jsou připraveny na to, aby zvládly vše, co dnes uživatelé od tabletů očekávají. SURFpad 3 bude k dispozici ve dvou velikostech – s displejem 7,85“ a 10“. Oba modely pohání výkonný čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,5 GHz s 1 GB operační paměti.

Nové designové tabety PocketBook SURFpad 3 se stanou skvělými společníky pro kohokoli, kdo chce být stále online. Právě pro tento účel jsou tablety vybaveny nejen WIFi modulem, ale také 3G modemem. Uživatelé mohou být po vložení datové SIM karty trvale na internetu všude tam, kam dosahují datové služby jejich operátora, sledovat novinky či videa, komunikovat s přáteli na sociálních sítích, prostřednictvím elektronické pošty nebo nakupovat online. PocketBook SURFpad 3 navazuje svým atraktivním designem na předchozí model. Charakterizují ho jeho jednoduché oblé křivky a kvalitní dotykový IPS displej.

„Doba a technické možnosti se posouvají neustále kupředu. Přitom většina mobilních telefonů neposkytuje dostatečně velký displej, aby jejich online použití bylo dostatečně komfortní. Proto jsme se rozhodli uvést na trh další, výkonnější varianty našich tabletů SURFpad a dát tak uživatelům větší možnost výběru podle jejich konkrétních potřeb. Naši rodinu SURFpad rozšiřujeme hned o další dva modely“, říká Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook.

Oba modely mají vestavěny dvě kamery – přední pro videohovory a zadní 5 MP umožňuje pořizování kvalitních fotografií a videí. Pro aplikace, fotografie, videa, hudbu a další data je připraveno 16 GB vestavěné paměti, kterou je možné rozšířit o Micro SD kartu standardu SDXC nebo SDHC (až do velikosti 2 TB). Z dalších rozhraní je k dispozici Micro USB port a Bluetooth. Pro použití elektronických map je k navigaci k dispozici také GPS modul.

Nekompromisní mobilita a přehledný displej

Pro ty, kdo jsou stále v pohybu, je určen SURFpad 3 s displejem o úhlopříčce 7,85“ (těměř 20 cm) a rozlišením 1024 x 768 bodů. Ten mohou mít uživatelé skutečně vždy při sobě a jeho 346 gramů nezatíží přílišně žádnou tašku nebo kabelku. Naopak ti, kdo vyžadují větší a přehlednější displej, sáhnou pravděpodobně po 10“ (úhlopříčka 25,65 cm) s rozlišením 1280 x 800 bodů.

Připraven na práci, zábavu i čtení elektronických knih 

Nepřeberné množství dostupných aplikací zahrnuje jak hry, kancelářské balíky a množství nejrůznějších pomůcek. Nebyl by to ale PocketBook, kdyby nebyl nový tablet připraven také na čtení elektronických knih. Oba modely jsou připraveny zobrazit mnoho formátů elektronických knih.

Tablety PocketBook SURFpad 3 budou na trhu k dispozici v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku.