Nový tablet PocketBook SurfPad přibližuje uživatelům svět online

PocketBook přináší na trh krásný a cenově dostupný 7“ tablet SurfPad2

EN_U7+(SURFpad_2)_Front_H EN_U7+(SURFpad_2)_Front_V SURFpad_2_Dark_Indigo_EN SURFpad_2_Dark_Indigo_Red_Black_EN SURFpad_2_hansd_EN

 

Tisková zpráva včetně technických parametrů v češtině

Společnost PocketBook představuje nový designový a cenově dostupný tabet PocketBook SURFpad 2 – ideálního společníka pro všechny, kdo žijí na internetu. S pomocí SurfPad2 budete kdykoli schopni komunikovat v sociálních sítích, sledovat videa, číst novinky, hledat informace nebo nakupovat online.

PocketBook SurfPad2 zaujme hned na první pohled svým designem. Charakterizují ho jeho jednoduché oblé křivky, které doplňuje možnost výběru ze tří elegantních barevných provedení. Přední straně dominuje citlivý dotykový 7“ displej s rozlišením 1280 x 800 bodů, webkamera a stereo reproduktory.

SurfPad 2 působí malým a tenkým dojmem. Přesto je však dostatečně pohodlný, velký a výkonný na to, aby si s přehledem poradil se všemi úkoly, které od něj budete očekávat při každodenní práci i zábavě. Jeho srdcem je výkonný dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1,5 GHz doplněný 1 GB operační paměti.

„Uvědomujeme si, že lidé chtějí mít dnes stále při sobě zařízení, které jim umožní být neustále online a v kontaktu s přáteli prostřednictvím internetu. Většina mobilních telefonů neposkytuje dostatečně velký displej, aby jejich online použití bylo dostatečně komfortní. Proto jsme se rozhodli přinést novou aktualizovanou verzi oblíbeného tabletu SurfPad“, říká Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook.

Připraven pro práci i zábavu

PocketBook SurfPad 2 lze snadno ovládat prostřednictvím dotykového IPS displeje, který je připraven na použití více prstů. O komunikaci s uživatelem se stará operační systém Android™  4.1, který doplňuje množství předinstalovaných aplikací, služeb a zábavného obsahu. Mezi těmito nástroji najdou uživatelé mimo jiné i kompletní balík kancelářských aplikací a e-mailového klienta, který jim pomůže poradit si rychle s jakýmkoli úkolem. A jako správný PocketBook je připraven také na zobrazení mnoha formátů elektronických knih.

Pro aplikace a data je instalována vnitřní paměť o kapacitě 8 GB, kterou je možné rozšířit o paměťovou kartu MicroSD s podporou SDXC a SDHC.

PocketBook SurfPad2 bude na našem trhu k dispozici během června tohoto roku za koncovou cenu 2.999,- Kč.