Nová dotyková čtečka s vysokým rozlišením a nasvícením – PocketBook Touch Lux

Nová prémiová dotyková čtečka elektronických knih PocketBook Touch Lux přináší vysokou kvalitu zobrazení a kombinuje inovace s pověstnou spolehlivostí produktů PocketBook

 EN_623(Touch_Lux)_Front_Black EN_623(Touch_Lux)_Front_White Touch_Lux_black_EN Touch_Lux_black_hands_EN Touch_Lux_silver_Alice Touch_Lux_silver_EN

 

Tisková zpráva včetně technických parametrů v češtině

PocketBook představuje nástupce své nejoblíbenější čtečky elektronických knih – model PocketBook Touch Lux. Tato čtečka přináší uživatelům zásadní vylepšení v podobě displeje využívajícího technologii elektronického papíru ve vysokém rozlišení a zároveň možnost vrchního nasvícení papíru. To vše doplňuje standardně štíhlé tělo z vysoce kvalitních a odolných materiálů, elegantní vzhled a snadné dotykové ovládání. Design čtečky navazuje na dosud prodávaný dotykový model PocketBook Touch.

 

Nový model PocketBook Touch Lux poskytuje vynikající pocit pohodlí a potěšení při čtení.

6ti palcový displej s použitou technologií E-Ink Pearl disponuje vysokým rozlišením 1024 x 758 bodů a díky jeho dotykovému ovládání s možností využití více prstů je ovládání všech funkcí čtečky opravdu snadné a intuitivní. Jakýkoli elektronický text vypadá nyní mnohem lépe. Otáčení stránek je na novém PocketBook Touch Lux pohodlnější, protože byla zvýšena překreslovací rychlost nového elektronického papíru. Nový model má přepracované uživatelské menu, lepší přehrávač hudby a možnost prohlížení souborů PDF.

 

Nasvícení pro večerní čtení a přístup na internet

 

Funkce nasvícení papíru, která je poprvé použita ve čtečkách PocketBook, umožní uživatelům oddat se čtení bez ohledu na okolní osvětlení nebo momentální dostupnosti lampičky. Frontlight představuje nasvícení elektronického papíru svrchu a nedráždí tedy oči tak, jako LCD displeje tabletů či monitorů.

 

PocketBook Touch Lux má vestavěný modul Wi-Fi a otevírá tak téměř neomezené možnosti nejen pro čtení, ale také například pro využití sociálních sítí a služeb, jako je nový portál Readrate, na kterém čtenáři sami hodnotí jednotlivé knihy a publikace.

 

Čtečka PocketBook Touch Lux bude na našem trhu k dispozici již během května tohoto roku za koncovou cenu 3.899,- Kč.