Nový notebook a tablet v jednom – Toshiba Satellite W30t a W30Dt

 • Tenký, snadno přenosný, a přitom plně vybavený 13,3″ (33,8 cm) notebook s podsvícenou klávesnicí a dotykovým displejem
 • Po vyjmutí obrazovky  ze základny získáte multidotykový tablet s pevným diskem o kapacitě 500 GB
 • Plnohodnotné Windows 8.1 a široké možnosti připojení pro prvotřídní zábavu i práci na cestách

Hestia_Fan_angled-bottom_Jul13_12 Hestia_Fan_back-right_Jul13_23 Hestia_Fan_detachable_Jul13_43 Hestia_Fanless_01front_Jul13_26_with screen content Hestia_Fanless_05front-left_Jul13_30_with screen content Hestia_Fanless_06back-right_Jul13_18 Satellite_W30t-A_Lifestyle image__person detaching_July 2013_1 Satellite_W30t-A_Lifestyle image_person using detached_July 2013_2

Společnost Toshiba Europe GmbH představuje nové modely Satellite W30t a W30Dt – výkonné 13,3″ (33,8 cm) ultrapřenosné notebooky s podsvícenou klávesnicí a odnímatelným dotykovým displejem, které jsou zkonstruovány pro vysokou produktivitu. Displej se po vyjmutí ze základny promění v plně vybavený tablet.

Modely Satellite W30t a W30Dt jsou ideální volbou pro ty, kdo chtějí mít jen jedno pohodlné zařízení pro různá využití. Poskytují plný výkon a nabízí výhody v podobě dotykového displeje, podsvícené klávesnice a velké kapacity disku. Po odpojení se obrazovka promění v pohodlný multidotykový tablet s velkým 13,3″ (33,8 cm) displejem, který poskytne uživatelům dostatek prostoru pro jakékoli využití. Tento tablet také nabízí mnohem vice diskového prostoru než jiné tablety – díky 500 GB pevnému disku si mohou uživatelé vychutnat celou knihovnu svých oblíbených multimédií.

„Nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout větší flexibilitu v tom, jak konzumují a vytvářejí obsah – již nemusí používat více samostatných zařízení, která by splnila jejich potřeby,” řekl Jiří Horák, Country Manager CZ&SK, Toshiba Europe GmbH. „Modely W30t a W30Dt jsou důkazem toho, že mít jediné univerzální zařízení se všemi funkcemi a vysokým výkonem namísto dvou zařízení, je pro uživatele jednoznačným přínosem.”

Kompaktní tělo odolného zařízení „dva v jednom“ se značkou Toshiba se vyznačuje výrazným, vysoce kvalitním designem, který zapadá do designu ostatních notebooků Toshiba. Návrhy a technická řešení od Toshiby jsou tradičně zárukou robustní konstrukce a spolehlivého výkonu.

Modely Satellite W30t a W30Dt mají zabudovánu baterii jak v základně s klávesnicí, tak v samotném tabletu a mohou se tak pochlubit mnohem delší výdrží na baterii než jediné zařízení. Díky tomu, že oproti klasickému notebooku nabízí dvojí funkcionalitu, si také můžete vychutnat všechny pokročilé funkce operačního systému Windows 8.1 a využít tak počítač ve všech situacích.

Satellite W30t je osazen procesorem čtvrté generace Intel® Core™ s integrovanou grafikou Intel® HD Graphics 4200. Model W30Dt, který se obejde bez ventilátoru, pak pohání procesor AMD A4-APU s extrémně nízkou spotřebou a integrovanou grafikou AMD Radeon™ HD 8180. Pevný disk s kapacitou 500 GB v samotném tabletu nabízí dostatek úložného prostoru pro pracovní dokumenty i pro multimédia a zábavu, zatímco 4 GB DDR3L paměti jsou zárukou vysokého výkonu.

Vysoce kvalitní přehrávání multimédií

Díky funkci DTS® Studio Sound™ poskytují vysoce kvalitní zabudované reproduktory vynikající basy, inteligentní nastavení hlasitosti a vylepšení podání dialogů pro intenzivnější, dokonalý zvuk. Kombinace s ostrým HD IPS displejem přináší působivý audiovizuální zážitek, přičemž obrazovka je opatřena vrstvou zabraňující ulpívání nevzhledných šmouh a otisků prstů. HD kamera s integrovaným mikrofonem umožňuje kvalitní záznam videa  a plynulé, čisté a srozumitelné videohovory. Kvalita přehrávání videa je dále umocněna senzorem intenzity okolního světla, díky kterému je automaticky nastavena optimální intenzita podsvícení displeje.

Díky kapacitnímu dotykovému displeji s podporou až deseti dotyků současně si mohou uživatelé vychutnat hry a další dotykové aplikace. Obrazovka překrytá po celé ploše sklem se obejde bez vystouplého rámečku a lépe se tak ovládá dotyky i snadněji čistí.

Jendoduché připojení

Tablet je pro rychlé datové přenosy vybaven Micro USB portem, port Micro-HDMI® zase využijete pro připojení k televizoru. Nechybí ani slot pro Micro SD kartu, která poslouží pro ukládání fotek a dalších dat a rozšíří tak diskovou kapacitu tabletu. Uživatelé také mohou díky technologiím Intel® WiDi™1 a Wi-Fi® Miracast™ snadno streamovat obsah do jiných kompatibilních zařízení – například chytrých televizorů. Kromě toho najdete v základně s klávesnicí i plnohodnotný port USB 3.0 s funkcí USB Sleep-and-Charge pro nabíjení mobilních zařízení i v případě, že je notebook vypnutý.

Nová zařízení dva v jednom Satellite W30t a W30Dt budou v Evropě k dispozici v průběhu čtvrtého čtvrtletí 2013.

Toshiba Satellite W30t a W30Dt:

 • 13,3″ HD IPS displej s kapacitní vrstvou podporující až 10 dotyků současně
 • Pevný disk s kapacitou až 500 GB
 • 4GB DDR3L
 • Možnosti připojení tabletu: 1× Micro USB, 1× Micro HDMI®, 1× MicroSD, Wireless LAN, Bluetooth™ 4.0 a Wi-Fi® Miracast™
 • Možnosti připojení základny s klávesnicí: 1× USB 3.0 s funkcí USB Sleep-and-Charge
 • Vysoce kvalitní stereo reproduktory s funkcí DTS® Studio Sound™
 • HD webkamera a integrovaný mikrofon
 • Operační systém: Windows 8.1

Toshiba Satellite W30t:

 • 4. generace procesorů Intel® Core™ s grafikou Intel® HD 4200
 • Technologie Intel® WiDi™

Toshiba Satellite W30Dt:

 • Řada procesorů AMD A4-APU s grafikou AMD Radeon™ HD 8180, bez ventilátoru

 

1 Technologie Intel® WiDi™je k dispozici pouze na zařízeních s procesorem Intel (W30t)