Nový Indian Roadmaster Elite

 • Roadmaster Elite 2024 se prezentuje třítónovou grafikou Indian Motorcycle Red, prvotřídní kvalitou zpracování a jedinečnými cestovními kvalitami

Indian Motorcycle, první americká motocyklová společnost, představuje svůj nejnovější model Elite – ohromující Roadmaster spojuje špičkovou propracovanost, prvotřídní design, luxusní lakování a výjimečné cestovní schopnosti. Indian Roadmaster Elite 2024 s autentickou custom grafikou je navržen pro jezdce, kteří chtějí zaujmout a vystoupit z davu.

V roce 1904 společnost Indian Motorcycle poprvé představila ikonickou grafiku Indian Motorcycle Red. Dnes značka s hrdostí připomíná tento milník zcela novým provedením s prémiovým candy lakováním, které dodává zářivý a poutavý vzhled. Za tím účelem se Indian Motorcycle spojil se dvěma nejrenomovanějšími zakázkovými lakovnami v oboru: Gunslinger Custom Paint (GCP) z Colorada a Custom Painted Vehicles (CPV) z Wisconsinu. Partnerství Indian Motorcycle s GCP a CPV posouvá autenticitu na další úroveň, protože tyto dvě lakovny jsou proslulé svými jedinečnými zakázkovými laky na motocykly mezi jezdci na celém světě.

„Naše modely Elite posouvají vysokou laťku, kterou jsme nastavili pro všechny naše produkty, ještě výš, a nabízejí tak něco ještě exkluzivnějšího jezdcům, kteří chtějí motocykl, jenž bude na silnici vyčnívat nad všechny ostatní,“ řekl Aaron Jax, viceprezident společnosti Indian Motorcycle. „Na novém Roadmasteru Elite miluji to, že jsme vzali historickou grafiku Indian Motorcycle Red a dali jí drsnější a temnější výraz.“

„Náš designérský tým vždy pracuje na modelech Elite s nadšením, protože v podstatě dostáváme volnou ruku k navrhování našeho vlastního motocyklu, ale místo jednoho kusu jich budou k dispozici stovky po celém světě,“ řekl Ola Stenegärd, ředitel produktového designu Indian Motorcycle. „S každým novým modelem Elite procházíme aktuální trendy custom scény, abychom vytvořili něco, co je nejen aktuální a relevantní, ale autenticky odpovídá značce Indian Motorcycle a doplňuje vlastní DNA každého modelu.“

S pouze 350 kusy vyrobenými pro celý svět a neuvěřitelným custom stylem je Roadmaster Elite 2024 dokonalý jak vzhledem, tak jedinečností. Každý Roadmaster Elite je vybaven exkluzivním označením Elite včetně individuálně číslovaného středového štítku doplněného siluetou Indian Camelback z roku 1904 – prvního modelu Indian Motorcycle, který debutoval s ikonickou grafikou Indian Motorcycle Red.

Impozantní cestovní kvality modelu Roadmaster Elite doplňují prémiové prvky výbavy, které nabízí výjimečnou úroveň personalizace a pohodlí. Výbava Elite zahrnuje následující:

 • Třítónový Candy lak – Odstíny Indian Motorcycle Red Candy, Dark Indian Motorcycle Red Candy a Black Candy společně tvoří prémiovou grafiku, která čerpá inspiraci z minulých i současných custom motocyklů. Doplňují je ručně malované proužky v odstínu Championship Gold. Ve dvou špičkových zakázkových lakovnách, GCP a CPV, trvá dokončení každého motocyklu více než 24 hodin.
 • Elitní grafika a logo – Díky exkluzivnímu logu, vyhrazenému pouze modelu Elite, budou jezdci vyčnívat z davu prémiovým vzhledem a povrchovou úpravou.
 • Audio systém PowerBand s funkcí Bass Boost – Systém Indian Motorcycle PowerBand Audio s funkcí Bass Boost, představený na podzim 2023, nabízí o 50 % hlasitější zvuk prostřednictvím 12 reproduktorů umístěných v přední kapotáži, sedlových brašnách a cestovním kufru, a ještě více basů ve srovnání se standardními zvukovými systémy.
 • Adaptivní LED světlomet Pathfinder – Adaptivní LED světlomet značky Indian Motorcycle je ve srovnání se standardními světlomety výkonnější. Patentovaná špičková technologie zlepšuje viditelnost díky sledování úhlu náklonu motocyklu, které optimalizuje osvětlení vozovky před jezdcem.
 • Přístrojový panel Gloss Black – Všechno je o detailech, proto má Roadmaster Elite lesklou černě lakovanou palubní desku s čistým designem a špičkovou povrchovou úpravu, které jezdci od modelů Elite očekávají.
 • Leštěné plotny pro jezdce a spolujezdce Headdress – Tyto prostorné podlážky nabízí nejen pohodlí na dlouhých vyjížďkách, ale také výjimečnou úroveň zpracování detailů a stylu.
 • Barevně sladěné prošívané sedlo Heated & Cooled – Barevně sladěné prošívané sedadlo modelu Roadmaster Elite přidává k cestovnímu pohodlí exkluzivní styl. Ať už jezdíte uprostřed léta nebo pozdě na podzim, funkce vyhřívání a chlazení sedla Roadmaster Elite výrazně zlepšuje pohodlí jezdce a spolujezdce.
 • Tónovaný plexištít – Ve srovnání se standardními plexištíty poskytuje lepší ochranu před větrem a jeho tónování ladí s temným a drsným image motocyklu. Má nízký profil a je elektronicky nastavitelný, aby poskytoval nejlepší ochranu jezdcům všech výšek.
 • Černé loketní opěrky spolujezdce – Loketní opěrky spolujezdce poskytují cestujícím prvotřídní pohodlí a jsou ideální na dlouhé vyjížďky.
 • Podsvícené ovladače – Podsvícené spínače Roadmaster Elite usnadňují sledování a hledání ovládacích prvků motocyklu v noci – prémiová funkce pro prémiový cestovní stroj Elite.
 • Desetipaprsková kola Precision Machined – Desetipaprsková kola Precision Machined kola zdobí nový design určený pro model Roadmaster Elite. Sofistikovaný a zároveň velmi stylový.

Model Roadmaster Elite 2024 se začne dodávat prodejcům letos na jaře.

Indian Roadmaster Elite

 

Detaily