Nový firmware pro PocketBook 611

Společnost PocketBook oznamuje uvedení nového firmware s označením 16.0 pro jeden z nejoblíbenějších modelů značky, čtečku elektronických knih PocketBook 611. Nový firmware přináší uživatelům přístup k řadě vylepšení a modernizací.  Aktualizace je k dispozici prostřednictvím počítače nebo přímo ze čtečky s využitím Wi-Fi připojení k internetu.

pocketbook-611-basic

Zpráva ke stažení v češtině
Zpráva ke stažení ve slovenštině

Nová verze firmwaru vylepšuje prohlížení formátů PDF a DjVu.  Aktualizována byla také hlavní nabídka a kontextové menu.

Nově přepracované aplikace “Kalendář”, “Slovník”, a “Pocketnews“ nabízejí nový moderní vzhled. Bezdrátové připojení k Internetu pomocí Wi-Fi je nyní díky řadě vylepšení snazší a příjemnější.

Uvedený firmware obsahuje nový prohlížeč QT, který uživatelům umožní přidávat oblíbené stránky, procházet stažené soubory a řadit je v prohlížeči.

Vylepšeno bylo také zobrazení plně nabité baterie – po nabití je animace ukončena a o plně nabitém zařízení informuje blikající LED dioda.

Uživatelé čteček mohou nyní použít své oblíbené fotografie nebo obálky knih jako spořič obrazovky, který se zobrazí při vypnutí čtečky. Spolu s příchodem nového firmwaru je pro nákup elektronických knih dostupná také aplikace „Book Store“. Použití populární čtečky PocketBook 611 se nyní stává ještě pohodlnějším. Další informace o novém firmwaru pro PocketBook 611 jsou k dispozici na stránce podpory PocketBook.

Nový firmware je k dispozici na stránce http://www.pocketbook-int.com/cz/node/2277

Čtěte s radostí!