Novinky v modelové řadě Polaris Ranger 570

Polaris Ranger je již 22 let synonymem nezastavitelného užitkového stroje a za tu dobu si vysloužil pověst neúnavného tahouna, který se nelekne žádné práce. Pro rok 2020 rozšiřuje Polaris svoji střední třídu Ranger o dvě nové speciální edice.

„Ranger 570 je jedním z našich nejprodávanějších užitkových vozidel, které nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu bez kompromisů na úkor kvality,“ uvedl Frederic Mardon, produktový manažer Polaris Off-Road Vehicles EMEA. „S potěšením nyní uvádíme v Evropě na trh dva nové modely Ranger 570 pro rok 2020, jako doplnění základního modelu Sage Green 570. Jsou to speciální edice Hunter a Nordic Pro.“

Ranger 570 Sage Green
Se základním modelem 2020 Ranger 570 dostáváte do rukou nejlepší užitkové side-by-side vozidlo ve své třídě. Ranger 570 má díky spolehlivému, speciálně vyvinutému motoru ProStar 570 dostatek síly a výkonu pro každou práci, zatímco pohon všech kol True On-Demand v případě potřeby zvyšuje trakci. Celodenní jízdní komfort a neuvěřitelně plynulou jízdu zaručí zdvihy 22,9 cm u předního a 25,4 cm u zadního nezávislého odpružení, které spolu s 25,4 centimetry světlé výšky a 25palcovými pneumatikami lehce překonají i ten nejtěžší terén.

Ranger 570 Hunter
Stejně jako ostatní modely speciální edice Hunter v modelové řadě Polaris, také nový Ranger 570 Hunter Edition nabízí spolehlivost modelu Ranger 570 v prémiovém barevném provedení Polaris Pursuit Camo.

Ranger 570 EPS Nordic Pro
Edice Ranger 570 Nordic Pro byla navržena speciálně pro chladnější podnebí. Díky vyhřívání kabiny v sériové výbavě může jezdec se svým Rangerem jet celý den, aniž by mu byla zima. Edice Nordic Pro je dále vybavena 12palcovými hliníkovými ráfky a technologiemi jako jsou EBS (systém brzdění motorem) a ADC (aktivní kontrola při sjíždění ze svahu), které zajišťují plynulé a bezpečné sjezdy s nákladem i bez něj, a to v jakémkoli terénu. Edice Ranger 570 Nordic Pro se dodává v barevném provedení Black Pearl s modrými pruhy.