Kolekce doplňků pro PocketBook Mini

Nedávno představila společnost PocketBook malou a tenkou čtečku elektronických knih do kabelky či kapsy – PocketBook Mini s 5“ displejem. Dnes představuje novou stylovou sadu příslušenství, které bezpečně vaši čtečku PocketBook Mini ochrání před poškozením při každodenním používání. A navíc skvěle vypadá.

MiniBird_black MiniBird_green MiniBird_yellow MiniLight_pbpuc-5-bcbe-2s_black-beige_stand_01_dev_en_grey MiniLight_pbpuc-5-bcbe-2s_black-beige_stand_02_dev_ru_grey MiniLight_pbpuc-5-blpk-2s_blue-pink_front_01 MiniLight_pbpuc-5-blpk-2s_blue-pink_front_02 MiniLight_pbpuc-5-blpk-2s_blue-pink_front_bottom_left_01

Dvoubarevná značková pouzdra PocketBook Mini Bird jsou připevněna k horní části čtečky speciálními úchyty a lze je překlopit dozadu. Lehké, tenké a stylové kryty perfektně doplňují čtečku a jejich jasné barvy osloví především mladé čtenáře. Pouzdra Mini Bird jsou zdobena jedinečným potiskem, který připomíná ptačí křídla. Mini Bird jsou veselá pouzdra, která spolehlivě ochrání displej PocketBook Mini a přidají čtečce styl.

Druhou novinkou jsou pouzdra Mini Light, která jsou vyrobena z lehkého, odolného a příjemného materiálu. Čtečka PocketBook Mini je v pouzdře bezpečně zajištěna čtyřmi elastickými pásky v rozích. Neocenitelnou vlastností těchto krytů je to, že je můžete použít oboustranně a změnit tak podle nálady během několika vteřin jejich barvu. Díky velmi nízké hmotnosti tato pouzdra zbytečně nezatíží kabelku nebo tašku, zachovávají přitom vysokou míru ochrany čtečky a umožňují pohodlné čtení.

Užívejte si čtení «v pohybu» se čtečkou PocketBook Mini a novou řadou příslušenství.