Genesis Radium 300 XLR – studiový mikrofon pro všechny

 

Profesionální studiový mikrofon Genesis Radium 300 XLR s rozpětím  frekvence 30Hz – 16KHz splňuje současné nekompromisní nároky na kvalitu zvuku, kdy potřebujeme vytvářet různé typy obsahů, pořádat webináře a videokonference musí plně nahradit osobní setkání v kanceláři.

Mikrofon je kardiodický, takže odfiltrovává rušivé zvuky na pozadí a nahrává pouze zvuky přímo mířené na něj. Tento fakt zajisté ocení rodiče hlučných dětí a ti, co mají klávesnici vydávající při psaní hlasitý zvuk.

Mikrofon Genesis Radium 300 XLR se prodává se sadou příslušenství, která zjednodušuje instalaci i samotné používání. Pevný kovový stojan zaručuje flexibilní instalaci a nasazení mikrofonu ze shora či zdola je velmi snadné. Sada obsahuje také protivibrační držák, pěnový protihlukový obal a pop filtr. Dosáhnete s nimi vysoce kvalitního čistého zvuku, který je tak důležitý při tvoření nahrávek a pro lidi pracující z domu.

Mikrofon Genesis Radium 300 300 XLR můžete propojit s počítačem kabelem XLR o délce 2,5m nebo pomocí konektoru mini-jack 3,5mm. Kovové pouzdro mikrofonu je odolné. Mikrofon společně s příslušenstvím se prodává za  1.298,-Kč vč. DPH.

Technické údaje:
model: Radium 300 XLR
vstup: XLR
vzor: kardiodický
frekvence: 30Hz – 16kHz
citlivost: -38dB
impedance: 2200 ohm
délka kabelu: 2,5m

Fotografie a popis produktu lze stáhnout zde.