ADATA zve na svou online akci “Xtreme Innovation”, kde představí řadu nových produktů

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů, mobilního příslušenství a herních produktů, na své online akci “Xtreme Innovation” představí řadu nových produktů. Online akce se bude konat 5. srpna 2021 v 17:00 a budou na ní uvedeny nejnovější produkty a řešení společnosti ADATA i její herní značky XPG, mezi které patří SSD, DRAM moduly, paměťové karty a počítačové komponenty i systémy. Akcí provede hlavní hrdinka příběhu XPG – MERA. Akce se koná v době oslav dvacátého výročí společnosti ADATA, které probíhají po celý rok 2021.

Hlavní hrdinka příběhu značky XPG – MERA – překvapivý debut
Hlavní hrdinka příběhu značky XPG – MERA, reprezentuje díky své houževnatosti při zdolávání výzev a dosahování průlomových úspěchů všechny hráče. MERA je milována fanoušky z celého světa a stala se hlavním bodem značky XPG. Staňte se svědky jejího debutu na akci ADATA Online Product Launch!

Sledujte živé vysílání a vyhrajte skvělé ceny!
Sledujte 5. srpna přímý přenos z akce na YouTube a nenechte si tak ujít nejnovější produkty společnosti ADATA a její herní značky XPG. Zanechte během akce komentář v sekci komentářů a vyhrajte SSD, DRAM modul nebo notebook XPG. Sledujte společnost ADATA na Instagramu: https://www.instagram.com/adata_global

[ADATA Technology 2021 “Xtreme Innovation” Online Product Launch]
Kdy: 5. srpna v 17:00
Kde: https://www.youtube.com/user/ADATAGroup/featured