ADATA uvádí speciální vánoční edici USB flash disku UV100F

Kompaktní a klasické úložiště v roztomilém vánočním designu a vánočním balení

ADATA Technology, přední výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, dnes uvedla speciální edici svého USB flash disku UV100F připravenou na blížící se Vánoce. Disk zaujme červenobílým vánočním designem a podporuje rozhraní USB 2.0 s kapacitami 16 nebo 32 GB. Navíc se bude dodávat v červené krabičce, aby bylo ještě více poznat, že je ideálním dárkem přátelům, rodinným příslušníkům nebo spolupracovníkům. UV100F pokračuje v dlouhé tradici speciálních edic USB flash disků ADATA, které se pomalu stávají vyhledávaným sběratelským předmětem.

Navržen speciálně pro Vánoce
Už svým obalem, který zobrazuje Santa Clause, vyvolává UV100F řádně slavnostní náladu. Samotný USB flash disk má na červeném podkladu bíle namalovaný motiv sněhuláka (16GB verze) a Santy na saních (32GB verze). Kromě vzhledu nabízí samozřejmě i klasickou funkci USB flash disku, tj. prostor pro ukládání 16 či 32 GB dat. UV100F je tak skvělým dárkem pro každého, protože neexistuje člověk, který by nepotřeboval pro svá data více místa.

Bez krytky a snadno použitelný
Při návrhu UV100G chtěli designéři vytvořit snadno použitelný a pěkný produkt pod stromeček. USB flash disk tak nemá krytku, tedy část, kterou uživatelé nejčastěji ztrácejí.

Šťastnou a veselou mobilitu
Stejně jako většina USB flash disků ADATA, i UV100F má poutko pro provlečení provázku, poutka nebo kroužku na klíče. To ještě více snižuje riziko, že UV100F někde ztratíte, a usnadňuje tak možnosti mobility.