ADATA uvádí na trh Ultimate SU720 SSD s kapacitou až 1 TB

 

ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů a produktů využívajících NAND Flash, dnes uvádí na trh SSD disk ADATA Ultimate SU720 SATA 6Gb/s. Model SU720 je díky svému vysokému výkonu, skvělé spolehlivosti a výhodné ceně ideální nabídkou pro ty, kteří chtějí přejít z klasického disku na SSD. Disk je vybaven 3D NAND pamětí a inteligentní SLC mezipamětí, díky čemuž dosahuje rychlosti čtení a zápisu až 520 MB, respektive 450 MB[1] za sekundu.

Doporučené konečné ceny: 
Ultimate SU720 SSD 500 GB – 1999 Kč, 1 TB – 3699 Kč

Vysoká kapacita. Skvělá odolnost. Vysoké přenosové rychlosti.
Disk SU720 využívá pokročilou technologii 3D NAND Flash a vyznačuje se vysokými úložnými kapacitami 500 GB až 1 TB, vylepšenou účinností, solidní spolehlivostí a dosud nejlepším poměrem cena/výkon. SU720 také nabízí rychlosti průběžného čtení a zápisu až 520 MB, respektive 450 MB1 sekundu a podporuje ukládání do SLC mezipaměti. SU720 je vybaven technologií pro ochranu dat a opravu chyb, která zaručuje vysokou odolnost a poskytuje disku rychlost náhodného čtení/zápisu až 50 K/65 K1 za sekundu, což je až 2,5krát vyšší rychlost, než jakou nabízejí standardní pevné disky.

Přesný. Robustní. Tichý.
Model SU720 pracuje s technologií opravy chyb zvanou Low-Density-Parity-Check (LDPC), která pomáhá snižovat počet chyb dat a zvyšuje tak jejich integritu. Tato technologie tedy chrání cenný obsah disku před poškozením. Na rozdíl od pevného disku nemá SU720 žádné mechanické součásti, díky čemuž je odolnější vůči pádům a nárazům. Mezi další výhody patří také jeho vyšší tepelná odolnost (0 °C ~ 70 °C), naprostá tichost a energetická účinnost.

Sada nástrojů pro SSD a migraci dat
S každým zakoupeným diskem SU720 máte nárok na bezplatné stažení nástrojů ADATA SSD Toolbox a Migration Utility. SSD Toolbox je sadou nástrojů, která umožňuje uživatelům sledovat a spravovat jejich SU720 – lze kontrolovat například informace o stavu disku, úrovni opotřebení a životnosti. Nástroj Migration Utility je zvláště užitečný pro uživatele, kteří přecházejí z pevného disku na SSD, protože je navržen pro jednoduché a rychlé zálohování a migraci veškerých dat na disku, včetně operačního systému.

Pro klid ve vaší duši je k modelu SU720 poskytována 3letá záruka. Přesná dostupnost ADATA SU720 se může v jednotlivých oblastech lišit. Chcete-li se dozvědět více o dostupnosti a cenách na konkrétních trzích, obraťte se, prosím, na nejbližšího zástupce společnosti ADATA, kterého můžete nalézt na adrese www.adata.com.

[1] Skutečný výkon se může lišit v závislosti na volné kapacitě SSD, hardwarových a softwarových komponentách systému a dalších faktorech.