ADATA uvádí na trh externí RGB SSD SE900G

Brilantní RGB osvětlení u externího SSD

Společnost ADATA Technology představuje externí SSD SE900G s brilantním RGB osvětlením, který poskytuje vynikající výkon díky rychlosti čtení a zápisu až 2 000MB/s. SE900G je zhruba 25x[i] rychlejší než standardní externí pevný disk. Uživatelé například mohou přenést objemný 10GB 4K UHD filmový soubor za pouhých 10s.

Kromě vynikajícího výkonu přichází model SE900G také s ohromujícím RGB designem, který je mezi externími SSD skutečně jedinečný. Jeho RGB osvětlení pokrývá 74 % plochy předního krytu pro nezaměnitelnou záři a originalitu. Navíc RGB svit vyzařuje panel s kostkovaným vzorem, který poskytuje zařízení výrazný promyšlený vzhled. Uživatelé, kteří již investovali do zařízení zdobených RGB osvícením, ocení stylový vzhled modelu SE900G.

Model SE900G je k dispozici v široké škále vysokých kapacit (512GB/1TB/2TB), díky nimž se skvěle hodí pro kreativce k ukládání a přenosu objemných souborů, nebo pro hráče k ukládání přebytečných herních titulů pro herní konzole. Když jsou hráči připraveni hrát své uložené hry znovu, mohou je načíst rychleji[ii] než se standardním externím pevným diskem.

Model SE900G podporuje[iii] nejrozšířenější operační systémy, jako je Android, Mac OS a Windows. Uživatelé si mohou kdykoli vychutnávat svá videa, fotografie, hudbu a vše ostatní a snadno soubory sdílet prostřednictvím SE900G s většinou zařízení.

Více informací o dostupnosti na www.adata.com.


[i] Toto tvrzení je založeno na srovnání mezi SE900G a pevným diskem ADATA poskytujícím rychlosti 80MB/s. Hardware použitý pro srovnání podporoval USB 3.2 Gen 2 a měl nainstalované ovladače UASP. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci hardwaru a softwaru.

[ii] Skutečné doby načítání se mohou u jednotlivých her lišit. Před použitím s herní konzolí může být vyžadováno formátování. Podrobné informace o kompatibilitě s herní konzolí naleznete v uživatelské příručce k herní konzoli.

[iii] Software a hardware hostitelského zařízení musí být kompatibilní s externími SSD a podporovat je, aby bylo možné využívat funkce zálohování a přenosu dat OTG. Mezi podporovaná zařízení patří: iPad Pro 2018 nebo novější, MacBook Pro 2019 nebo novější, MacBook Air 2019 nebo novější, Xbox One X a PlayStation® 4 Pro.