ADATA představuje SSD disky XPG SX8200 Pro a GAMMIX S5 a DDR4 paměťový čip GAMMIX D30

ADATA® Technology, přední světový výrobce vysoce výkonných paměťových DRAM modulů a NAND Flash produktů, dnes představil novou řadu herního hardwaru, která obsahuje M.2 2280 SSD disky XPG SX8200 Pro a GAMMIX S5 s rozhraním PCIe Gen3x4. Dále pak DDR4 paměťový modul GAMMIX D30.

Doporučené koncové ceny produktů:
SSD XPG SX8200 Pro: 256GB 1699Kč, 512GB 2999 Kč, 1TB 5899Kč.
SSD Gammix S5 bude dostupné ve stejných kapacitách a cena bude upřesněna během prosince.
RAM Gammix D30 budou k dispozici od ledna 2019 a cena zatím není určena.

XPG SX8200 Pro – Nastartujte výkon špičkovým diskem

SSD disk SX8200 Pro o velikosti M.2 2280 je dosud nejrychlejším SSD diskem, který společnost XPG představila. Dobře poslouží nadšeným hráčům, příznivcům přetaktování i lidem, kteří si raději staví své počítače sami. Obsahuje ultra rychlé rozhraní PCIe Gen3x4, které nabídne rychlosti až 3 500 MB/s pro čtení a 3 000 MB/s pro zápis, čímž o velký kus překoná dosud obvyklé disky SATA s rychlostmi okolo 6 Gb/s. Díky podpoře NVMe 1.3 zvládne SSD disk SX8200 Pro špičkové rychlosti i při náhodném čtení a zápisu – nejlépe je vyjadřuje hodnota 390K/380K IOPS. Dále podporuje SLC caching, DRAM cache buffer, E2E Data Protection a LDPC ECC. Všechny tyto technologie zajišťují vysoký výkon a integritu dat, a to i v případě nasazení náročných aplikací, jako jsou moderní hry, renderování videa nebo přetaktování počítače.

XPG GAMMIX S5 – S chladnou hlavou i v žáru bitvy

Počítače budou startovat okamžitě, nahrávat hry výrazně rychleji a přenášet data snadněji také díky PCIe Gen3x4 SSD disku GAMMIX S5 o velikosti M.2 2280. Díky využití 3D NAND Flash čipů a podpoře NVMe 1.3 nabízí až čtyřnásobné rychlosti oproti SSD diskům s rozhraním SATA. Kromě toho GAMMIX S5 skvěle rozvádí teplo svým vestavěným chladičem. Štíhlý černý chladič s jemně broušeným povrchem dělá z GAMMIX S5 disk, který zachová chladnou hlavu i při vysokém výkonu. Ve srovnání s jinými M.2 SSD disky bez chladiče je GAMMIX S5 až o 10°C chladnější a tudíž i stabilnější. Podporuje také technologie HMB (Host Memory Buffer) a SLC caching. Díky tomu zrychluje čtení a zápis až na 2 100/1 500 MB/s. GAMMIX S5 bude k dispozici v kapacitách 256 GB, 512 GB a 1 TB.

XPG GAMMIX D30 – Na cestě k vítězství

DDR4 paměťový modul GAMMIX D30 se vyznačuje odvážným designem, který připomíná křídla, a přímo vyzařuje sílu a odhodlání. Je zahalen v lesklém šedém chladiči, který krásně kontrastuje s červenými prvky na horní straně. GAMMIX D30 nabízí špičkový výkon s frekvencí až 4 600 MHz. Podporuje platformy Intel® X299 2666MHz a AMD AM4 / Ryzen. Díky podpoře Intel® Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 je přetaktování mnohem pohodlnější. Místo ruční změny řady parametrů v BIOSu počítače stačí změnit nastavení přímo v operačním systému. GAMMIX D30 je vyroben z pečlivě vybraných a vysoce kvalitních čipů. Stejně tak využívá kvalitní desku plošných spojů, což vede k vyšší životnosti celého paměťového modulu.

O značce XPG
Xtreme Performance Gear, neboli XPG, je značka společnosti ADATA nabízející špičkově výkonný PC hardware. Produkty XPG se vyznačují tím, že ještě překročily přísná testovací kritéria ADATA A+, čímž dosahují nejvyšších standardů pro skvělou stabilitu a výkon celého zařízení. XPG nabízí náročným hráčům a nadšeným příznivcům přetaktování tu nejlepší zkušenost na hraně možností. XPG v sobě spojuje nejlepší technické vlastnosti a špičkový design, jemuž se dostalo řady mezinárodních ocenění. Ta zahrnují například Good Design Awards z Japonska a tchajwanskou Excellence Gold Awards. Produkty ADATA XPG jsou dobře známé všem příznivcům přetaktování a profesionálním herním týmům, které je využívají jako základ své vítězné hardwarové výbavy. Pro více informací navštivte www.xpg.com