ADATA představí své inovace pro udržitelnou budoucnost na veletrhu Computex 2024

“Innovate Today, Embrace Tomorrow” je letošním tématem společnosti ADATA

Společnost ADATA Technology, přední světový výrobce paměťových modulů a flash pamětí, se na veletrhu Computex Taipei 2024, který se koná od 4. do 7. června 2024, spojí se svou herní značkou XPG a značkou průmyslových vestavných úložišť ADATA Industrial. Tématem výstavy společnosti pro rok 2024 je “Innovate Today, Embrace Tomorrow”. Na veletrhu ADATA představí produkty ve třech hlavních kategoriích, které souvisejí s její vizí a závazkem k vedoucím inovacím a udržitelným iniciativám. Mezi tyto kategorie patří „AI Computing“, „Sustainability and Innovation“ a „Immersive Reality“.

Ambasadorka značek ADATA a XPG Mera se objeví v sekci „AI Computing“. ADATA představí první herní notebook s umělou inteligencí na světě vybavený SSD diskem s kapacitou až 24 TB a 96 GB DRAM, přetaktovanými paměťmi DDR5 8000 R-DIMM pro zvládání masivní výpočetní zátěže a zpracování dat a kompletní řadou úložných řešení Express Card, která podporují mobilní zařízení s umělou inteligencí. Společnost ADATA bude v sekci „Sustainability and Innovation“ vystavovat také různé vysoce výkonné produkty, které jsou i nadále v čele trendů udržitelnosti, včetně jediných komplexních inovativních řešení chlazení v oboru a kompletní řady ekologických úložných produktů vyrobených z recyklovaných materiálů. Mezi další zajímavosti bude patřit rodina herních počítačových skříní INVADER X oceněná cenou iF Design Award 2024 a herní komponenty, které kombinují optimalizovaný odvod tepla, ohleduplnost k životnímu prostředí a aplikaci technologií budoucnosti. V sekci „Immersive Reality“ bude představen nový herní kapesní počítač XPG NIA, kompletní řada herních produktů a periferií a nejvýkonnější externí SSD řešení a mobilní periferie. Aby společnost ADATA usnadnila spotřebitelům po celém světě účast na výstavě, spustí od 4. června současně online akci COMPUTEX, která spotřebitelům umožní seznámit se s celou řadou špičkových produktů ADATA!

„AI Computing“ – Nová éra chytrých úložišť s umělou inteligencí

ADATA spojuje špičkové technologie s ambasadorkou značky XPG, Merou, v sekci „AI Computing“. Tato virtuální osoba s umělou inteligencí je založena na realistickém vzhledu v kombinaci s interním jazykovým modelem. Tato technologie vyžaduje vysoce výkonné komponenty AI Computing a odhaluje komplexní investice společnosti ADATA do oblasti AI, včetně inteligentních pracovních stanic, přetaktovaných pamětí, paměťových karet, herních notebooků a průmyslových řešení.

Chytrá pracovní stanice XPG DEFENDER WS L s umělou inteligencí vyniká vynikajícími možnostmi zpracování a revolučním šasi s redukcí hluku. Verze notebooku XPG XENIA 15G zaměřená na vývoj umělé inteligence je vybavena až 24TB SSD úložištěm a 96GB pamětí DRAM, které uživatelům poskytují bezkonkurenční rychlost a kapacitu zpracování dat. ADATA také představí přetaktované paměti DDR5 8000 R-DIMM, které jsou navrženy tak, aby modely s umělou inteligencí běžely rychleji a plynuleji. Kromě toho jsou paměťové produkty ADATA LPCAMM2 nejnovější generace ideálním vysoce výkonným paměťovým řešením pro obsluhu počítačů s umělou inteligencí a komplexní pracovní zátěž. Splňují standardy JEDEC a jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a novými konstrukčními architekturami. Díky využití integrovaných pamětí LPDDR5/5X DRAM mohou dosahovat rychlosti až 7 500 MT/s. Tyto produkty jsou k dispozici v různých kapacitách včetně 16 GB, 32 GB a 64 GB. V budoucnu se uplatní v osobních počítačích, výkonných herních pracovních stanicích, a dokonce i v datových centrech jako vysoce výkonná, vysoce spolehlivá a energeticky nenáročná řešení, která přinášejí revoluční změnu do ekosystému osobních počítačů.

V první polovině roku 2024 zahájila společnost ADATA oficiální sériovou výrobu paměťových karet microSD SD7.1 Express s rychlostí čtení/zápisu až 800/700 MB/s. Na trh uvedla také paměťové karty SD8.0 Express s rychlostí čtení/zápisu dosahující 1 700/1 200 MB/s, čímž dosáhla rychlosti PCIe SSD a výrazně zvýšila výkon mobilních zařízení s umělou inteligencí. ADATA Technology je v současné době jedinou přední značkou, která poskytuje kompletní řešení paměťových karet Express Card.

Pokud jde o úložiště profesionální třídy, ADATA Industrial upřednostňuje výpočetní techniku s umělou inteligencí prostřednictvím svých tří klíčových výhod: bezproblémové datové připojení, zvýšená rychlost a posílené bezpečnostní systémy“ Různé úložné produkty BiCS5 3D(e)TLC, SSD disky podnikové třídy s vysokým DWPD a extrémně výkonné SSD disky podnikové třídy NVMe Gen4/Gen5 demonstrují silné přednosti společnosti ADATA v oblasti výzkumu a vývoje produktů a technologií. Zároveň bude představena řada paměťových modulů průmyslové třídy, které zlepší přesnost a efektivitu přenosu dat AI a dále podpoří rozvoj výpočetní techniky AI.

“Sustainability and Innovation” – Lídr v oboru chlazení odstartoval revoluci v oblasti ekologických výrobků

Společnost ADATA prokázala své hluboké a výkonné výzkumné a vývojové schopnosti v oblasti chlazení a nadále zaujímá vedoucí postavení v oboru při uvádění nejkomplexnějších řešení chlazení pamětí DRAM a SSD, která řeší tepelné problémy způsobené rychlým ukládáním dat, včetně povlaku rozptylujícího teplo, kapalinového chlazení, vzduchového chlazení a použití inovativních materiálů. Paměťový modul XPG LANCER NEON RGB DDR5 využívá technologii povlaku rozptylujícího teplo na desce plošných spojů, chladič, který je z 50 % tvořen recyklovanými materiály PCR, a ekologicky šetrný proces IMR (in-mold transfer), čímž se stal prvním dostupným ekologickým paměťovým RGB modulem. Projekt NeonStorm PCIe Gen5 SSD, favorit letošního ročníku Computex BC Award, využívá patentovaný systém duálního aktivního chlazení, který kombinuje dvouvrstvý vzduchový kanál z hliníkové slitiny, systém kapalinového chlazení a dva ventilátory, čímž zvyšuje účinnost chlazení tohoto SSD Gen5 o 10 %. SSD LEGEND 970 PRO PCIe Gen5 se může pochlubit rychlostí nepřetržitého čtení/zápisu až 14 000/12 000 MB/s a využívá dvouvrstvý extrudovaný hliníkový chladič a interní mikroventilátor, který rychle odvádí tepelnou energii z obou konců extrudovaných hliníkových žeber, čímž zvyšuje výkon odvádění tepla až o 20 %. SSD disk Project NeoCool PCIe Gen4 je nejen ohromující na pohled, ale také využívá nové grafenové kompozitní materiály k vytvoření inovativního řešení odvodu tepla z SSD disku.

Společnost ADATA pokračuje v podpoře ochrany životního prostředí a prohlubuje svůj závazek k udržitelnému provozu prostřednictvím 2,5palcového krytu EC600 pro HDD/SSD, jehož 85 % tvoří recyklovaný plast, který účinně snižuje emise o 74 %. 2,5palcový disk uvnitř krytu dostává nový život, čímž se prodlužuje celkový životní cyklus výrobku. Na letošní výstavě je k vidění také nejnovější ECO flash disk UC320. Očekává se, že bude obsahovat 85 % PCR plastů, což sníží emise uhlíku o 68 %.

Herní skříň XPG INVADER X typu mid-tower získala ocenění iF Design Award 2024 za své ekologické vlastnosti. Skříň je předinstalována s reverzně rotujícími ventilátory, které optimalizují chladicí výkon a zajišťují nízkou provozní teplotu, zatímco její jednoduchý design nově definuje estetiku hraní. Společnost XPG rozšířila svou řadu chladicích řešení o novinky, jako je vzduchový chladič procesoru XPG HYDRO a HURRICANE MAG. Pro doplnění této řady XPG také ukazuje, ventilátory LEVANTE II AIO a VENTO 120 ARGB PWM s dostupnými standardními i reverzními modely, což přináší bohaté možnosti ekologicky šetrné PC stavby.

„Immersive Reality“ – Komplexní vylepšení herního a chytrého technického životního stylu

Kromě celé řady mobilních periferií, které usnadňují životní styl spotřebitelů po celém světě, představí herní značka XPG na Computexu herní kapesní počítač. Ohromující mistrovské dílo XPG, nový XPG NIA, kombinuje vynikající ergonomii s kruhovým počítačovým designem a vytváří tak mimořádně pohodlný zážitek, takže hráči mohou hrát nonstop. XPG NIA bude také průkopníkem v používání technologie sledování očí EYEWEAR, která vám umožní vychutnat si dokonalý pohlcující herní zážitek odkudkoli!

XPG představí celou řadu nedávno uvedených herních šasi řady INVADER X, včetně modelů INVADER X BTF, INVADER X PRO BTF a INVADER X MINI. Návštěvníci si budou moci také prohlédnout nově uvedené herní klávesnice SORCERER a SORCERER MINI, první vyváženou herní náhlavní soupravu na světě PRECOG STUDIO a speciální edici podložky pod myš FRONTLINE XL Xtreme Saga. Na letošním veletrhu si rovněž budete moci prohlédnout kompletní portfolio napájecích zdrojů XPG kompatibilních s ATX 3.0 a ATX 3.1, včetně špičkového zdroje FUSION 1600W Titanium navrženého ve spolupráci s DELTA Electronics a prvního zdroje XPG SFX Platinum.

Jednotné použití rozhraní USB-C přináší revoluci v nabíjení mobilních zařízení a ukládání a zálohování velkých souborů. Společnost ADATA představila řadu externích SSD disků typu C, aby uspokojila rostoucí poptávku po bezproblémovém připojení mezi zařízeními, včetně nejnovějších disků USB4 SE920, vysokorychlostních SE880 a odolných SD810. Pro tuto výstavu ADATA uvedla na trh také externí SSD disky SC750 a SC720, které byly navrženy pro mobilní telefony.

COMPUTEX Digital “Sustainable Future” – Hlasujte pro produkty a hrajte o ceny

Ti, kteří nemohou veletrh COMPUTEX navštívit osobně, se mohou od 4. června seznámit s inovativními produkty ADATA prostřednictvím online výstavy z libovolného časového pásma. Kromě objevování nejnovějších produktů ADATA se mohou digitální návštěvníci také zúčastnit online akce „Udržitelná budoucnost“, podpořit své oblíbené produkty a získat možnost vyhrát ceny, jako je externí SSD disk SD810, externí pevný disk HC300 ECO, dárkové karty Amazon a další skvělé odměny! Podrobnosti naleznete na webu: https://event.adata.com/computex2024/

Informace o stánku ADATA Computex 2024

Kde: Tchaj-pej Nangang Exhibition Center Hala 1, 4. patro L0810

Kdy: 4. 6. 2024 (úterý) – 7. 6. 2024 (pátek) 09:30~17:30 h

ADATA Computex Digital 2024 Informace

Kdy: 4. 6. 2024 (úterý) – 14. 6. 2024 (pátek)

Navštivte webové stránky: https://event.adata.com/computex2024/